Nemoc – tělo a duše vám vzkazují

Srdečně Vás zveme na úspěšnou přednášku vyhledávané terapeutky a lektorky Renaty Cholevíkové.

Většina z nás se v dětství chovala a reagovala tak, jak nám to poradili „ONI“. Ti, které jsme milovali a věřili jim. Toužili jsme po tom, aby nás přijali. Naši rodiče a také ti, kteří nás vychovávali – naši učitelé. Byli větší, starší, silnější a byli jsme na nich závislí. Věřili jsme, že jsou moudří, a tak utvářeli naše zákony, které nám nyní vládnou. Místo toho, abychom my tvořili své zákony podle toho, jak nám slouží. A potom se dostaneme do situace, kdy se nám něco nelíbí a místo toho, abychom nějak zareagovali, tak emoci potlačíme do sebe a chováme se podle modelu – „jen aby mě přijali“. Někde v nás pořád reagují děti, i když už jsme dávno dospělí a máme své vlastní děti.

I naše děti se učí své životní zákony od lidí, se kterými žijí v úzkém kontaktu. Jenže naše děti jsou ještě čisté duše a ještě úplně nezapomněli na spojení se sebou. Jsou proto tolik citlivé na jakoukoliv nerovnováhu v jejich světě. Pokud děti nerozumí, reagují v rámci svých možností, kterých nemají mnoho. Mají křik, pláč, „divné chování“ a pokud nic z toho na rodiče nezabírá, přichází NEMOCE. Každý projev dítěte a každá nemoc má svou symboliku, ve které můžeme číst.

Spousta z nás by se svým životem nic neudělalo, kdyby neměly nemocné děti. Touha po pomoci té malé bezbranné dušičce, kterou tolik milujeme, nás žene až za hranice, kam bychom kvůli sobě nikdy nešli. A právě proto, je tady máme. Naše děti, i ty nemoce.

Naše tělo nám ukazuje stav naší mysli.
Jak myslíme, tak se cítíme a v takovém stavu je naše tělo.
Naše duše má jediný způsob, jak se s námi spojit, pokud se od sebe oddělíme.
Pokud potlačujeme naše EMOCE – máme NEMOCE.
Emoce jsou pohyb, nemoci zastavení se.

Přijďte si popovídat a dozvědět se o tomto tématu více. Přijďte se zeptat, na cokoliv, co Vás v tomto tématu trápí a na co potřebujete znát odpověď. Přijďte se naladit na sebe a porozumět souvislostem. Když pochopíte, nemoce nemusíte mít… Vy, ani Vaše děti.

Na setkání s Vámi se těší ♥

Renáta

Den a čas přednášky: pátek 26. 4. 2019 19:15–21:15

Lektor: Renáta Cholevíková

Rezervace a přihlášení: e-mailem na info@sundara.cz nebo na tel.: (+420) 603 229 867 (počet míst je omezený)

Kde: Studio Sundara, Dvorní 756/9, Ostrava–Poruba   www.sundara.cz