Hybrid zvaný mužena aneb jak jsme se díky emancipaci dostaly do slepé uličky

Milí přátelé, pro velký zájem opakujeme úžasnou přednášku skvělé a vyhledávané terapeutky a lektorky Renáty Cholevíkové! S příhodným a vtipným názvem „Hybrid zvaný MUŽENA“ – aneb jak jsme se díky emancipaci dostaly do slepé uličky a hlavně jak z toho ven 🙂 Srdečně zveme!

SKROMNÁ ŽENA = LENIVÝ MUŽ

Tam, kde končí fantazie ženy, její přání a požadavky, tam také končí smysluplný a naplněný vztah. Úkolem každého z nás, je spojit v sobě matku a otce a dostat je do rovnováhy a spolupráce. Jakým způsobem spolu pracovali, komunikovali či jednali rodiče, takovým způsobem jednáme my (jejich děti) sami se sebou. Matka představuje naši pravou (pocitovou, pasivní, duševní) mozkovou hemisféru a otec tu levou (aktivní, racionální, kontrolovací, zaměřenou na hmotu).

ŽENA VÍ „CO“ a MUŽ VÍ „JAK“

Problémem dnešní informované doby však je, že žena ví „CO“ a pomocí internetu, kurzů, poradenství a chytrých přednášek 😉 ví také „JAK“. A tak tady máme dobu aktivních žen, které se mohou přetrhnout a na každý svůj nápad neváhají také hned použít akci … pak tady máme také protipól … muže, kteří neví CO, protože je žena „neúkoluje“ a tudíž „nepotřebuje“ a tak svou mužskou energii ze sebe dostávají jinak. Pracují od nevidím do nevidím, běhají po horách s čipama, běhají za milenkami, sebestředně překypují koníčky, špatně se stravují, pijí alkohol, jsou agresivní … každý má jinou kombinaci své nevyužité energie. Žena jde svou cestou a muž zase svou. Takoví dva jedinci však nejsou schopni vytvořit pár.

Dokud ženy nepochopí, že jedině ony ví „CO“ a tudíž ony tuhle hybridní podobu vztahů musí začít měnit, nejen u svých mužů, ale také u svých dcer a synů, pak budou vztahy vypadat hůře a hůře. Ženy však mají tu moc a muži mají tu sílu věci změnit. A spolu to mohou dokázat.

Je zcela běžné dnes vidět ženu, jak nese v jedné ruce nákup a v druhé synovi aktovku ze školy a on si vesele hopsá kolem ní. Matky, co všude autem vozí své synáčky, utírají jim nosíky, vychystávají všechno až pod nos, zdravé jídélko, teplé večeře, hlavně aby se synáček měl dobře. Matky po nich nic nechtějí …. snad jen lásku. Lásku, kterou však dost pravděpodobně nedostávají od svého muže, který však měl stejnou matku. A tak tady máme MUŽENU – ženu samé sobě také mužem. Nešťastnou, vyčerpanou, po lásce a pozornosti toužící a tak zase dělá a dělá … možná pak si jí konečně ostatní všimnou. Omyl, nevšimnou…

Přijďte se dozvědět, jak z toho začarovaného kola či slepé uličky ven…

Těší se na Vás ♥

Renáta

Den a čas přednášky: čtvrtek 25. 4. 2019 9:30–11:30

Lektor: Renáta Cholevíková

Rezervace a přihlášení: e-mailem na info@sundara.cz nebo na tel.: (+420) 603 229 867 (počet míst je omezený)

Kde: Studio Sundara, Dvorní 756/9, Ostrava–Poruba   www.sundara.cz