Bacha – chyba

Jak na chyby v našich životech? Dozvíte se na nové přednášce vyhledávané terapeutky a lektorky Renaty Cholevíkové.

Přednášku můžete sledovat z pohodlí vašeho domova, a to buď přímo na živo i s možností se Renátky ptát na otázky prostřednictvím chatu nebo pak kdykoliv později ze záznamu.

Ty jsi udělala chybu!!! To je špatně!! Tys přišel pozdě! Zase jste mi to neposlal!

Proč máš pětku! Ty jsi děsný bručoun! Bože ty jsi tlustá! To jsou kreténi, chápeš to?

Oni už zase zrušili ten kurz! Ježiši to mají drahé!

Cítíte ten útok a vyčítání na straně obviňovatele v těchto větách? A cítíte ten pocit viny a obranu na straně druhé? Myslíte, že je taková konverzace nutná?

Umíte to vlastně jinak?

Lidé v dnešní době jsou strašně zaměřeni na obviňování druhých, za jejich chyby. Proto se oběť útoku začne bránit, místo toho, aby chybu opravila. Každá chyba má totiž svůj příběh! Za každou chybou je nějaký příběh, o kterém nic nevíte, a proto útočíte! Kdybyste totiž znali ten příběh, nikdy by vás nenapadlo útočit!

Jak změnit pohled na chyby a začít je říkat tak, aby vaše věty neubližovaly? Chyby byly a budou vždy součástí našich životů. Pozvěte je do svého života a nedělejte z nich drama.

Více informací o Renátě na http://www.rencacholevikova.cz/

Těší se na vás

Renáta Cholevíková    

Den a čas přednášky: ONLINE pátek 20. 11. 2020 19:00–21:30

Lektor: Renáta Cholevíková

Přihlášení e-mailem na info@sundara.cz nebo prostřednictvím formuláře. Po přihlášení a uhrazení částky za přednášku na č. ú. 2601498325/2010 FIO banka (do zprávy pro příjemce uveďte prosím své jméno) Vám zašleme na e-mail odkaz, přes který se 15 minut před začátkem semináře připojíte a přihlásíte k online vysílání. Stačí Vám pouze připojení k internetu. K záznamu se můžete kdykoliv vrátit.

Kde: Studio Sundara, Dvorní 756/9, Ostrava–Poruba   www.sundara.cz