POČETÍ, TĚHOTENSTVÍ, POROD, KOJENÍ – ANEB CO SE U DOKTORA NEDOZVÍTE

Chcete do vašeho těhotenství a mateřství vnést pohodu, klid a vědomí?

Toužíte vyměnit strach, napětí a lpění za důvěru, přijetí a naladění?

Přejete si prožít nezapomenutelné chvíle s vaším děťátkem od samého počátku v radosti, duševní i zdravotní pohodě?

Chcete předejít zbytečným komplikacím, tím, že budete rozumět a tudíž vědět, co dělat, aby k nim nedošlo?

O čem je přednáška Těhotenská (ne)pohoda?

Mateřství – zázrak v životě ženy, ale mnohdy také čisté zoufalství.

Přijďte porozumět tomu co se Vám děje a připravit se na to, jak reagovat, když něco nepůjde podle vašeho plánu, aby to nakonec podle vašich přání bylo.
Jeden z největších stresů žen je nezvládnutý přirozený porod svého dítěte a nejzásadnějším faktorem pro vstup dítěte na svět je průběh těhotenství a jeho vlastní porod. Každá z Vás můžete ovlivnit jakoukoliv věc, která se děje nebo může dít Vám či Vašemu dítěti.

O čem si budeme povídat?

  • O původu těhotenských nevolností
  • Co prožívají Vaše děti v těhotenství, jak vás vnímají, jaký vliv na ně má to, jak se cítíte, co o nich říkáte, jaké prožíváte strachy a úzkosti atd.
  • Jaký vliv na život dítěte má váš záměr, se kterým dítě počnete.

 

 

 

„………..CITÁT ……….. CITÁT ………… CITÁT“

 

 

 

Komu je přednáška Těhotenská (ne)pohoda určena?

  • Pro každou maminku, která převzala zodpovědnost za sebe a své dítě. Chce sama rozhodovat o průběhu těhotenství a způsobu, jak bude vše prožívat.

  • Pro každou mámu, kterou zajímá víc, než jen univerzální instrukce od lékaře, který často může vnímat těhotenství jako paušální věc.

  • Pro každou nastávající maminku, která neví, co ji čeká u porodu a chtěla by jej pozitivně ovlivnit.

Protože informovanost vám může pomoci se lépe rozhodnout, pokud se dostanete do nečekané situace a pomůže vám zachovat klid, důvěru a chladnou hlavu a jistěji spolupracovat s porodní asistentkou či lékařem.

Co to znamená a co dělat když:

…se dítě nechce otočit

…zkracuje se mi děložní čípek

…mám těhotenské nevolnosti

…krvácím

…mám těhotenskou cukrovku

…mi tvrdne děloha

…mám strach z porodu

…mám potíže s placentou

…mám vysoký tlak

…atd. atd. atd.

Je důležité rozumět svému tělu a naslouchat miminku od samého počátku. Toto vnímání vás intuitivně a bezpečně provede celým procesem otěhotnění, těhotenství, porodu i době prvního společného poznávání.

֍

Když pochopíte souvislosti, můžete své těhotenství a porod prožít jako nejkrásnější období vašeho života a těšit se svého úžasného dítěte a své nové role mámy.

Kdo je Renáta Cholevíková?

Renátka je krásná bytost, úžasný člověk, životní optimista a nadšenec, pátrač životních souvislostí a podvědomých bloků, které nás brzdí na naší cestě ke štěstí. Poradce a terapeut v oblasti komunikace, výchovy, partnerství a mezilidských vztahů s kineziologickým zaměřením, lektorka Montessori kurzů, pořadatelka letních prožitkových pobytů pro rodiny s dětmi a neskutečně inspirativní žena.

Ve svých přednáškách vychází jak z mnohaletých zkušeností své terapeutické praxe, tak ze svých vlastních osobních zkušeností a prožitků. Pomáhá dnes lidem najít cestu k sobě, k partnerovi a k dětem.

POMÁHÁ VYTVÁŘET SVĚT, VE KTERÉM JE BEZPEČNÉ MILOVAT JEDEN DRUHÉHO.

„Tlumočím vzájemně jazyk dospělých a jazyk dětí a pomáhám tak najít společnou cestu k vzájemnému pochopení a lásce. Jazyk dospělých se pak ještě dělí na jazyk mužský a ženský a z něj plyne tolik nedorozumění. Má to ale jedno řešení. Říká se tomu umění komunikace. Nejdůležitější aspekt ve vztazích mezi lidmi. Lidé v dnešním uspěchaném světě na něj tak trošku zapomněli.“ Renča
Renáta Cholevíková

Reference

 

Paní Cholevíková, z celého srdce vám děkujeme za našeho syna, po setkání s vámi ihned přestal koktat a zadrhávat se v řeči. Je to neuvěřitelné, jak začal komunikovat a jak nám dává „sežrat“ tu naši nekomunikaci! Je to pro nás těžké, ale syn už se teď nenechá a je neodbytný, jak chce rozumět našim pocitům. Je trpělivý, dává nám čas a my žasneme nad tím, jak je skvělý. Moc, moc, moc děkujeme.

Pavla a Ondřej

Dobrý den paní Cholevíková, když mě k vám prvně moje žena dotáhla, vůbec jsem s vámi nechtěl pracovat, nevěřil jsem, že jste schopná něco ovlivnit. Když jsem však viděl okamžitou změnu u našeho syna, přesvědčila jste mně. Klobouk dolů za vaši práci. Rád se příště přijdu poradit i já, když budu mít problém. Přeji vám jen to dobré.

Tomáš

Dnes jsem byla na vaší přednášce, byla úžasná. Svou přednáškou jste mi odpověděla na spoustu otázek, které v sobě denně řeším jako máma a které jsem řešila v praxi jako učitelka.

Bohumila

Přednášky od paní Renáty se mi moc líbí, jelikož jsou velmi inspirující a obohacující. Pěkně paní Renáta vysvětluje psychosomatiku nemoci, mezilidské vztahy, ať už k partnerům, k sobě samé, k dětem a ke společnosti. Upozorňuje na to, že není zapotřebí se stydět za své chyby, které děláme. Ba naopak z našich chyb můžeme vytěžit mnohem více, stačí být jen otevření a naslouchat, co kdo přináší za informace 😊. Ale o tom více uslyšíte až na přednášce, která vás může navést na tu vaši jedinečnou cestu životem.

Tereza

Reni, jsem tak šťastná, že mi tě pan Bůh poslal do cesty, je mi o tolik líp, jsem klidnější, jsem si mnohem více jistá, víc si věřím. Manžel je milejší a takový trpělivější. Dcerka usíná sama, málo pláče, ani na očkování téměř neplakala a druhá dcerka je taky úžasná. Mám na čem pracovat, vracím se k nahrávce s tebou a pokaždé mi dochází další a další souvislosti a všechno dává smysl. Děkuji z celého srdce.

Kristýna

 

Rituál……………….

TĚHOTENSKÁ (NE)POHODA

Délka video přednášky: ??? hodiny

Přednášející: Renáta Cholevíková

Cena: 390 Kč

 

Krásnou inspirativní přednášku RItuály a hranice jsme pro velký zájem a úspěch pořádali již několikrát v našem krásném studiu Sundara a jelikož zájem lidí o ni stále neutuchal, rozhodli jsme se ji natočit ve video podobě. Vy ji tak můžete s radostí sledovat či poslouchat z pohodlí vašeho domova v jakémkoliv pro Vás vhodném čase a co je skvělé, tak třeba také opakovaně. Je v ní totiž tolik cenných zajímavých informací a pohledů, že je často nejde všechny najednou kompletně a plně pojmout do všech souvislostí v našem životě… Takže ta možnost se k nim znovu vracet a dále z nich čerpat je velkou výhodou.