NÁVRAT „DOMŮ“ DO SVÉHO ZDROJE, KLIDU, SVOBODY, LÁSKY A VNITŘNÍ MOCI

Chcete přestat utíkat z přítomného okamžiku a začít skutečně žít svůj život?

Toužíte nalézt zdroj svého hlubokého vnitřního klidu a svobody?

Přejete si vymanit se ze závislostí na bolesti a trápení?

Rádi byste žili beze strachu a s vnitřním pocitem dostatku?

Co vám přednáška Poznej svůj Zdroj, poznej Sebe přinese?

Během přednášky vás Míša Zdráhalová povede k vědomí svého skutečného Já, které je stálé, neměnné, svobodné, klidné a volné. Poznáním tohoto místa se člověk vymaňuje z bolesti a trápení a nalézá zdroj svého klidu. Kdo pozná svůj Zdroj, tomu se klid začne šířit i do celého projeveného života, změní mu postoje, jednání, smýšlení. Takový člověk ztratí důvod spěchat, přestává něčeho dosahovat, komukoli cokoli dokazovat a začíná život opravdově žít. Bez odporu, beze strachu a s vnitřním pocitem dostatku, který není závislý na vnější skutečnosti.

Dozvíte se, kdo ve vás řídí vaši bolest a „stará“ se o vaši nespokojenost.

Poznáte v sobě klidný prostor, který většina lidí hledá venku a v budoucnosti.

Zjistíte, že na sobě nemusíte roky pracovat a „čistit se“, abyste objevili stav, po kterém toužíte a že vše máte po celou dobu k dispozici.

Témata, která vás na přednášce čekají

 • neutralita, svoboda

 • uvolnění, důvěra

 • čisté uvědomování

 • bezpečí, ukotvení

 • nehodnocení

 • neposuzování

 • plynutí a bytí

 • samoléčení

 • vnitřní klid a mír

 • bezúsilná tvořivost

 • osvobození v TEĎ

 • dělání „nicneděláním“

 

 

„VE SPĚCHU ZA LEPŠÍ SITUACÍ A DOUFÁNÍ VE ZMĚNU

ŠLAPEME PO KVĚTINĚ BYTÍ, KTERÁ ROZKVÉTÁ KAŽDÝM OKAMŽIKEM.“

 

 

Komu je přednáška Poznej svůj Zdroj, poznej Sebe určena?

Ženám a mužům, kteří mají odvahu ponořit se do hlubin sebe sama a nalézt své pravé Já.

Těm, jež se nebojí poznat Pravdu a skutečnou svobodu.

Všem, kteří se rozhodli skoncovat se závislostí na utrpení a bolesti.

Každému, kdo touží přestat utíkat z přítomného okamžiku a chce začít skutečně žít v hlubokém vnitřním klidu.

„Jakmile se alespoň na okamžik dokážeme všeho pustit, uvolnit se a spadnout doprostřed přítomného okamžiku, může nás prostoupit svoboda, kterou všichni hledáme. Nepřijde, až se nám změní život, až se změní okolnosti každodenní reality. Svoboda je přímo uprostřed tohoto okamžiku.

֍

Když se vzdáme svých požadavků na to, aby se život změnil, aby se přizpůsobil našim představám, teprve pak se všechno otevře.“

Adyashanti

Kdo je Michaela Zdráhalová?

Míša je dvojnásobnou mámou, žije v malé vísce u Ostravy v domečku přetvořeném ze stodoly a provází ženy a muže k vnitřnímu klidu. Vede lidské bytosti za hranice jejich omezené egoistické mysli k uvědomění jejich všeobsahujícího skutečného Já, které je svobodné, šťastné, milující a syté. Pomáhá lidem propojit svět hmoty a spirituality a probudit se ze snu zdánlivé reality, aby mohli vést naplněný a tvořivý život bez úniků a bojů, bez omezeného já uvězněného smrštěnou energií. Vede druhé k nalezení zdroje vlastní síly a odvahy.

Byla bité a osamělé dítě, které bylo vždy tak trochu jiné než ostatní. Měla svůj svět, milovala vítr, nezávislost, svobodu a obzory. Odmítala se podvolit nesmyslným příkazům a autoritativnímu přístupu. Nerozuměla neláskyplnému světu dospělých a již v útlém dětství se v ní zrodila touha prožít život jinak, než jak ho žila většina lidí kolem ní. Rozhodla se, že bude šťastná. Nepříjemné události v jejím dospělém životě jí však nevyhnutelně ukázaly, jak hluboce je ve svém životě orientovaná na potřeby druhých, jak je v ní zakořeněno podceňování, sebe-omezování, uhýbání a umenšování. Jak si nechá ubližovat, zastrašovat se a vydírat. Jak nežije svůj život a nestojí pevně na svých vlastních nohou. Kruté emoční bolesti, deprese, úzkosti a pocity zmaru ji postupně probraly ze snu. Objevila netušené prožitky, vnitřní sílu, odvahu a radost ze života. Transformovala svou vnitřní pozici oběti a uvolnila tak prostor pro energii, která smetla z jejího života všechno, co bylo postavené na bolesti. Míša, ustrašená, submisivní a bolavá postava, umřela. Vypařila se její dřívější důležitost i tendence se vyhýbat nepříjemným zkušenostem a lidem. Najednou bylo viděno, že ve skutečnosti není tou malou osůbkou, ale čistým uvědoměním všeho, co je vnímatelné, co existuje. Tak bylo osobnímu rozvoji a hledání konec a bylo viděno, že nikdy neexistovalo nic než svoboda a plná prázdnota. Strach zanikl.

Objevené uvědomění je přes Míšu dnes předáváno dalším lidem, kteří stejně jako ona dříve touží poznat pravdu a žít autentický život v lásce a harmonii, v podobě osobních konzultací a skupinových setkání.

„Osvoboď se od osobní identity a skutečně žij…“ Míša
Michaela Zdráhalová

Reference

 

Byla jsem na několika seminářích, u několika koučů a terapeutů a u Tebe Míšo, jsem se cítila nejlépe. Připadá mi, jako bych Tě znala dlouho. Mám k Tobě důvěru a cítím, že to, co děláš, děláš s láskou a pokorou. Máš osobní zkušenosti, a proto se dokážeš výborně do klientů vcítit. Je to obrovský rozdíl, když sedí člověk naproti psychologovi, který má vše jen naučené a vlastně ani moc neví, o čem mluví. Terapie s Tebou lidem opravdu pomáhají. Vedeš nás po duchovní cestě, a to je pro mě to stěžejní. Je to ten bod, který jsem u běžných psychiatrů a psychologů marně hledala. Moc děkuji.

Lucie

Míši, nedá mi to ti nenapsat. Vytvořila jsi něco neskutečně nádherného. Nikdy jsem nepocítila tak silný pocit bezpečí, přijetí, podpory, jednoty. Ty jsi tvůrkyní a moc ti za vše děkuji. Jsou momenty, kdy si ještě víc než kdy dřív uvědomuji, jak obrovsky šťastná a vděčná jsem, že jsem se ti před více než rokem ozvala. Díky tomu a tobě jsem dostala možnost poznat něco úžasného a až mi to přijde nepřenositelné. Děkuji Tobě. Děkuji holkám. Děkuji vyššímu já. Děkuji vesmíru. Děkuji naprosto všemu. Mám tebe i všechny v dnešní místnosti obrovsky ráda! A to jsem netušila, že za tak krátkou dobu vůbec jde. Pomáháš vytvářet nový a nádhernější svět, ve kterém chci žít.

Nikol

Dobry večer Míša, dakujem za zaslanie zaznamu. Nevydržala som to, najskor som si ho musela vypočut a potom až napisat‘ tento e-mail. Je v ńom veľa inšpirácií, pochopenia a prijatia. Bol to ten pravý zásah na mojej 2 -ročnej cesty životom. Aj vdaka Vám postupujem na nej stale vpred ( ale úprimne, prepady sú niekedy veľmi ťažké). Už teraz sa tešim na osobne stretnutie s Vami na niektorom z vašich woorkshopov alebo prednášok. Prajem Vam veľa úspechov, šťastia a lásky.

Mária

Mám pocit, že jste mi zachránila život. Nikdy vám to nezapomenu. Ukázat, že člověk vždycky něco může a i víc než předtím, je vaše geniální schopnost. Volba vás byla jasná. Moc to nechápu. Chtěl jsem vám dát za vyučenou, jak to mají borci jako já zmáklý a to, že máte pěknou tvář a naučený pohled není nic, ale odcházel jsem s brekem a vy jste mi dala co proto. Jste nejlepší!!!! Dík moc. Doufám, že půjdem dál. Je na mě práce jak na kostele… Děkuji Míšo.

Jiří, ředitel banky

Dobrý den, Míšo. Po naší schůzce jsem byla pozitivně naladěná, měla jsem v sobě obrovskou energii a radost z toho, že mi konečně někdo pomůže zbavit se strachu a nepříjemných myšlenek, které jsou zakořeněné hluboko v mé mysli, abych se cítila zase šťastná.

Karin, zdravotní sestra

Dobrý podvečer, paní Zdráhalová, děkuji Vám za dnešní schůzku, při odchodu od Vás jsem se cítil skvěle, neskutečná úleva a pocit vítězství. Konečně po těch všech letech bádání a objevování cítím, že jsem u zdroje, dotáhl jsem to do konce a čeká mě nový začátek. Taková velká osobní výhra. Taky jsem se cítil vcelku unavenej, velice příjemně unavenej. Mám chuť se do toho pustit a vymazávat všechny rovnice, které v sobě mám. Vypadá to na dlouhý proces, avšak tím správným směrem. Takže jsem šťastný, že jsem Vás navštívil a začínáme odkrývat realitu. Díkybohu je všechno zlé vždy k něčemu dobré. A teď přichází to dobré.

Ondra, herec

Setkání s Vámi pro mě bylo moc důležité. Moc Vám, Míšo, děkuji, díky Vám jsem svůj život změnila lepším směrem. Věřím, že jsem konstruktér svého života a mám právo na štěstí. Jsem klidná, plná energie. Ještě jednou Vám děkuji za odvahu, kterou jste mi dala a víru v samu sebe.

Věra, obchodní zástupkyně

Děkuji úplně za všechno. To se nedá ani popsat a ani dostatečně ocenit. Stála jsi vedle mě, když mi bylo nejhůř, přitom jsi čekala, až každý krok udělám sama. Lépe se mi dýchá, lépe se mi žije.

Tereza, fyzioterapeutka

Je mi ctí Vám poděkovat za naprosto profesionálně odvedené špičkové koučování mé osoby. Mohu vás ujistit, že nikdy nebudu litovat vynaložených prostředků, času stráveného s Vámi. Mé záležitosti se týkaly hlavně v oblasti navázání vztahů se ženami, přestala mě bavit zaměstnání, neměl jsem sebeúctu k mé osobě, žádnou sebehodnotu. Nebyl jsem schopen využít svého potenciálu. Jste osoba s širokým obecným přehledem, jste osoba schopna nasměrovat člověka tak, aby byl schopen dosáhnout svých cílů v jakékoli oblasti života daného jedince. Dále bych Vám v neposlední řadě rád poděkoval vzhledem k mé časové vytíženosti také za vstřícný přístup, a také že jsem měl tu možnost poznat tak skvělou osobu jako jste Vy.

Tomáš, místostarosta

Dobry večer, Míšo, moc děkuji za příjemné a především objasňující dvě hodiny. Cestou jsem přemýšlela, jak moc si to v životě komplikujeme, že to chci zvládnout a dotáhnout do konce. Pohlížela jsem jinak na manžela i děti… Hodně jste mi už dnes poradila. Chci se cítit dobře ve svém těle, to mi jednoznačně došlo a i to, že mohu přes sebe pomoci klukům a okolí. Moc se teším na výsledky, ikdyž vím, že budu muset pracovat. Už teď se těším na příští setkání!!! Opravdu děkuji. Hezké dny.

Hanka, lektorka

Jsme-li “doma”, ve svém pravém Já, přirozeně se odevzdáváme proudu Života. Je to ta část nás, která není ovlivněna myšlením.

Jsme-li “doma”, nechceme nic a nikoho měnit, nic nepromýšlíme, nic nehodnotíme a reagujeme na impulsy, které nám v přítomnosti přicházejí. Čím více se ztišíme, tím snadněji je vnímáme… Ztrácíme-li se v myšlení, odpojujeme se od pravého Já a trpíme.

Co tě trápí, odevzdej s důvěrou, bez očekávání výsledku, proudu Života (Bohu, Vesmíru) a vrať se svou pozorností do místa, ze kterého můžeš vše sledovat. Do místa klidu a míru.

POZNEJ SVŮJ ZDROJ, POZNEJ SEBE

Délka audiozáznamu online přednášky: 105 minut

Přednášející: Michaela Zdráhalová

Původní cena: 350 Kč

Speciální letní dárek pro vás do konce srpna s 50 % slevou – pouze 175 Kč