„SKRZE TEBE VIDÍM SEBE“

Chcete do vašeho vztahu vnést soulad, svobodu, otevřenost a pravdu?

Toužíte vyměnit bolest, lži a očekávání ve vztahu za pochopení, uvolnění a přijetí?

Přejete si žít vaše vztahy ve větší lásce, harmonii, spokojenosti a důvěře?

Chcete lépe pochopit sami sebe, své vztahy, své okolí i svůj život?

Co Vám přednáška Partner jako zrcadlo přinese?

Na přednášce Renáta Cholevíková hezky, velmi jednoduše a srozumitelně vysvětluje základní principy toho, jak to ve vztazích (ne)funguje, kde si sami stojíte v cestě, kde jste příliš hodní, tiší, ohleduplní a vstřícní, či kde naopak lpíte, kde tlačíte, kde druhé rozčilujete nebo kde se bojíte.

Dostanete spoustu návodů, rad a tipů, jak vše uvést do praxe svého každodenního života, dále s tím sami pracovat a všechny vaše vztahy tak postupně zlepšovat, uzdravovat a harmonizovat.

Získáte nové úhly pohledu, které najednou dávají dohromady mnohem jasnější, zřetelnější a srozumitelnější obraz veškerých vašich vztahů i vlastního života samotného.

Objevíte spoustu aha momentů, uvědomění a pochopení svých různých životních souvislostí.

Dostanete se na chvíli nad horizont vašich zažitých každodenních vzorců, schémat, stereotypů a přesvědčení, což vám umožní vystoupit z role oběti, kde jste nešťastní a nespokojení a rozhodnout se být tvůrcem, který si sám vědomě krok po kroku tvoří nový krásný a radostný život. “Radost ze života totiž není něco, co se nám stane, ale něco, pro co se vědomě rozhodneme„.

Dozvíte se co je „zrcadlení“ ve vztahu i v životě, jaké jsou jeho podoby a principy.

 

 

„RADOST ZE ŽIVOTA NENÍ NĚCO, CO SE NÁM STANE,

ALE NĚCO, PRO CO SE VĚDOMĚ ROZHODNEME.“

 

 

Komu je přednáška Partner jako zrcadlo určena?

  • Všem, kteří neustále řeší problémy s partnerem, partnerkou, dětmi, rodinou, příbuznými nebo kolegy z práce, chtějí to změnit a hledají proto nové cesty komunikace a vhledu.

  • Všem, kteří cítí jakoukoliv nespokojenost ve vztahu (nejen partnerském).

  • Všem, kterým se opakují podobné nechtěné životní situace pořád dokola nebo si přitahují podobné partnery.

  • Všem, kteří mají šťastný a spokojený partnerský život, ale rádi by ještě přispěli ke zkvalitnění fungujícího vztahu a prohloubili svou lásku, intimitu, vzájemnou důvěru, blízkost a porozumění.

  • Všem ženám a mužům jakéhokoliv věku, kteří by rádi žili se svou rodinou, svým partnerem, partnerkou, dětmi či blízkými lidmi ve větší lásce, harmonii, spokojenosti, svobodě a souznění.

“Partner jako zrcadlo” Dvě strany jedné mince – dvě spojené nádoby, kdy jedna tvoří druhou.

Naše frekvence, kterou vibrujeme, k nám přitahuje partnera se stejným tématem, ve kterém jsme my v nerovnováze. Do vztahu nás vtáhne společné životní téma. Úkolem vztahu je rovnováha a spolupráce. Zda to umíme, poznáme na kvalitě našeho vztahu.

֍

Partner není někdo, kdo nám má ublížit, bez koho nemůžeme žít nebo kvůli komu se musíme obětovat. Každý náš partner, i jakýkoliv jiný vztah, je zrcadlo nás samotných. Nejde o to, co nám dělají druzí, ale jde o to, jak my na to reagujeme! Když pochopíme, co nám druzí lidé zrcadlí, přestaneme se na ně zlobit.

Kdo je Renáta Cholevíková?

Renátka je krásná bytost, úžasný člověk, životní optimista a nadšenec, pátrač životních souvislostí a podvědomých bloků, které nás brzdí na naší cestě ke štěstí. Poradce a terapeut v oblasti komunikace, výchovy, partnerství a mezilidských vztahů s kineziologickým zaměřením, lektorka Montessori kurzů, pořadatelka letních prožitkových pobytů pro rodiny s dětmi a neskutečně inspirativní žena.

Ve svých přednáškách vychází jak z mnohaletých zkušeností své terapeutické praxe, tak ze svých vlastních osobních zkušeností a prožitků. Pomáhá dnes lidem najít cestu k sobě, k partnerovi a k dětem.

POMÁHÁ VYTVÁŘET SVĚT, VE KTERÉM JE BEZPEČNÉ MILOVAT JEDEN DRUHÉHO.

„Tlumočím vzájemně jazyk dospělých a jazyk dětí a pomáhám tak najít společnou cestu k vzájemnému pochopení a lásce. Jazyk dospělých se pak ještě dělí na jazyk mužský a ženský a z něj plyne tolik nedorozumění. Má to ale jedno řešení. Říká se tomu umění komunikace. Nejdůležitější aspekt ve vztazích mezi lidmi. Lidé v dnešním uspěchaném světě na něj tak trošku zapomněli.“ Renča
Renáta Cholevíková

Reference

 

Zhlédla jsem vaši on-line přednášku Partner jako zrcadlo a opravdu mě nadchla. Zamyslela jsem se nad věcmi, které mi na partnerově chování vadí a uvědomila jsem si, že já se k němu v podobných situacích chovám stejně, i když to nemyslím nijak zle, ale vlastně dělám to samé co on. Děsivé, ale dobré uvědomění, začala jsem na tom vědomě pracovat a mám pocit, že se situace malinko lepší, takže budu určitě pokračovat.

Přeji vám krásný den a těším se na vaši další přednášku.

Klára

Přednáška skvělá, Renáta skvělá. Velmi vhodně volené příměry 🙂 To se snad ani nedá nepochopit!

Budu se těšit na shledání v lepších časech.

Díky a zdravím.

Marek

Skvěle provedena online přenáška „Partner jako zrcadlo“.  Paní Cholevíková je milá a příjemná osoba se svým osobitým projevem, který mi byl sympatický.

Díky přednášce se mi nad některými věcmi, které se mi v životě dějí, „otevřely“ oči. Doporučila jsem ji svým dcerám. Společně se těšíme až bude umožněno se setkat na přednášce osobně a užít si ji i s probíhající energií.

Doporučuji všem věkovým kategoriím. Nikdy není pozdě na poznání.

Juliana

Dnes jsem byla na vaší přednášce, byla úžasná. Svou přednáškou jste mi odpověděla na spoustu otázek, které v sobě denně řeším jako máma a které jsem řešila v praxi jako učitelka.

Bohumila

Přednášky od paní Renáty se mi moc líbí, jelikož jsou velmi inspirující a obohacující. Pěkně paní Renáta vysvětluje psychosomatiku nemoci, mezilidské vztahy, ať už k partnerům, k sobě samé, k dětem a ke společnosti. Upozorňuje na to, že není zapotřebí se stydět za své chyby, které děláme. Ba naopak z našich chyb můžeme vytěžit mnohem více, stačí být jen otevření a naslouchat, co kdo přináší za informace 😊.

Ale o tom více uslyšíte až na přednášce, která vás může navést na tu vaši jedinečnou cestu životem.

Tereza

Co od přednášky nečekejte:

Jeden univerzální návod, kterým se vše vyřeší samo.

Že budete mít šťastné vztahy bez vědomé práce na sobě a vlastního přičinění.

Utvrzení v tom, že máte ve vašem vztahu vždycky pravdu Vy a ten špatný je váš partner.

Že se dozvíte, že ke zlepšení vašich vztahů je potřeba, aby se změnil ten „druhý“.

🙂

Veškeré naše vztahy nás neustále učí vidět, vnímat a poznávat hlavně sami sebe.

Učí nás sebelásce, sebedůvěře, sebehodnotě a vědomé sebereflexi a tím vědomému bytí a žití v lásce, štěstí, spokojenosti a harmonii.

Protože vztah, který máme sami k sobě je ten nejdůležitější ze všech a náš vnější život je pouze odrazem našeho nitra.

PARTNER JAKO ZRCADLO

Délka videozáznamu online přednášky: 2,5 hodiny

Přednášející: Renáta Cholevíková

Původní cena: 390 

Speciální letní dárek pro vás do konce srpna s 50 % slevou – pouze 195 Kč

 

Krásnou inspirativní přednášku Partner jako zrcadlo jsme pro velký zájem a úspěch pořádali již několikrát v našem krásném studiu Sundara a jelikož zájem lidí o ni stále neutuchal, rozhodli jsme se ji natočit ve video podobě. Vy ji tak můžete s radostí sledovat či poslouchat z pohodlí vašeho domova v jakémkoliv pro Vás vhodném čase a co je skvělé, tak třeba také opakovaně. Je v ní totiž tolik cenných zajímavých informací a pohledů, že je často nejde všechny najednou kompletně a plně pojmout do všech souvislostí v našem životě… Takže ta možnost se k nim znovu vracet a dále z nich čerpat je velkou výhodou.