NAŠE TĚLO NÁM UKAZUJE STAV NAŠÍ MYSLI

Jak myslíme, tak se cítíme a v takovém stavu je naše tělo.

Pokud potlačujeme naše EMOCE – máme NEMOCE.

Naše duše má jediný způsob, jak se s námi spojit, pokud se od sebe oddělíme.

Emoce jsou pohyb, nemoci zastavení se.

Co Vám přednáška Nemoc – tělo a duše nám vzkazují přinese?

Zdravý člověk má zdravé myšlení a zdravé vztahy. Nemocný člověk má nemocné myšlení a nemocné vztahy a nemoc vás vede ke změně těchto věcí a ke zkvalitnění vašeho života. Psychosomatická onemocnění jsou obvykle důsledkem toho, že duše ukrývá svá trápení. Je-li duše přeplněna, nenachází její obsah jiného východiska než prostřednictvím těla.

Psychosomatika je dnes velmi obsáhle propracovaná a odborník v ní najde spoustu odpovědí a návodů, jak s nemocí a její symbolikou pracovat. Pro běžného člověka je však takové množství informací často nesrozumitelné a i když si přečtou význam nemoci, stejně nerozumí, co by měli změnit a nevidí tu chybu ve svém životě. Někteří si lámou hlavu nad tím, co jejich nemoc znamená a někdy se možná trochu zapomenou podívat, k čemu se jim jejich nemoc vlastně hodí.

Co když existuje mnohem rychlejší a snazší způsob pro běžného člověka, jak odhalit příčinu nemoci, než je její diagnostika? Na diagnostice psychosomatické nemoci není vůbec nic špatného, ba naopak, ale pokud budete pátrat spíše po tématu, k čemu se vám nemoc vlastně hodí, rychleji tak poznáte sebe a svůj styl přivolávání nemocí. Nemoc totiž může být také ochrana, omluvenka, vstupenka nebo výmluva

Co tedy vede k psychosomatickým nemocem? Renáta Cholevíková vám přiblíží 7 nejčastějších důvodů, jak si nemoc přivodíme, případně k čemu ji potřebujeme mít.

Když tyto souvislosti pochopíte, nemoci nemusíte mít… Vy, ani Vaše děti.

 

 

„ZDRAVÍ JE STAV ČLOVĚKA, KDY SPOLUPRACUJE DUŠE S TĚLEM

A JSOU VE VZÁJEMNÉ ROVNOVÁZE A HARMONII.“

 

 

Komu je přednáška Nemoc – tělo a duše nám vzkazují určena a co se dozvíte?

Přednáška je určena všem, kteří se zajímají o své zdraví a rádi by rozuměli projevům svého těla. Komunikace s tělem nám totiž pomáhá odkrýt trápení duše, se kterým si třeba nedovedeme poradit, které nechceme vidět nebo si připustit.

Dozvíte se 7 klíčů, podle kterých si sami můžete v běžném denním životě rozklíčovat své nemoci, aniž byste museli ovládat komplexní psychosomatiku.

Pojďte se zamyslet nad svou nemocí, než půjdete vyhledat lékaře.

Naslouchejte signálům těla. Nemocí vám hlásí, že tímto způsobem už dál žít nemůžete.

Dovolte si zastavit se a zapřemýšlet, kde v životě nejste v souladu.

Pokud se vám to podaří, uzdravíte se sami.

Zdraví je stav člověka, kdy spolupracuje duše s tělem a jsou ve vzájemné rovnováze a harmonii.

Nejrychlejší cesta k uzdravení vede přes spolupráci:

֍

terapeuta, který léčí duši a pomáhá ke změně životních situací nemocného,

lékaře, který pečuje o tělo, upozorňuje na rizika či zachraňuje akutní stav,

pacienta, který vše vstřebává a volí pro sebe bezpečné cesty k nápravě svého zdraví a života ve všech oblastech.

֍

Kdo je Renáta Cholevíková?

Renátka je krásná bytost, úžasný člověk, životní optimista a nadšenec, pátrač životních souvislostí a podvědomých bloků, které nás brzdí na naší cestě ke štěstí. Poradce a terapeut v oblasti komunikace, výchovy, partnerství a mezilidských vztahů s kineziologickým zaměřením, lektorka Montessori kurzů, pořadatelka letních prožitkových pobytů pro rodiny s dětmi a neskutečně inspirativní žena.

Ve svých přednáškách vychází jak z mnohaletých zkušeností své terapeutické praxe, tak ze svých vlastních osobních zkušeností a prožitků. Pomáhá dnes lidem najít cestu k sobě, k partnerovi a k dětem.

POMÁHÁ VYTVÁŘET SVĚT, VE KTERÉM JE BEZPEČNÉ MILOVAT JEDEN DRUHÉHO.

„Tlumočím vzájemně jazyk dospělých a jazyk dětí a pomáhám tak najít společnou cestu k vzájemnému pochopení a lásce. Jazyk dospělých se pak ještě dělí na jazyk mužský a ženský a z něj plyne tolik nedorozumění. Má to ale jedno řešení. Říká se tomu umění komunikace. Nejdůležitější aspekt ve vztazích mezi lidmi. Lidé v dnešním uspěchaném světě na něj tak trošku zapomněli.“ Renča
Renáta Cholevíková

Reference

 

Přednášky od paní Renáty se mi moc líbí, jelikož jsou velmi inspirující a obohacující. Pěkně paní Renáta vysvětluje psychosomatiku nemoci, mezilidské vztahy, ať už k partnerům, k sobě samé, k dětem a ke společnosti. Upozorňuje na to, že není zapotřebí se stydět za své chyby, které děláme. Ba naopak z našich chyb můžeme vytěžit mnohem více, stačí být jen otevření a naslouchat, co kdo přináší za informace 😊. Ale o tom více uslyšíte až na přednášce, která vás může navést na tu vaši jedinečnou cestu životem.

Tereza

Dnes jsem byla na vaší přednášce, byla úžasná. Svou přednáškou jste mi odpověděla na spoustu otázek, které v sobě denně řeším jako máma a které jsem řešila v praxi jako učitelka.

Bohumila

Přednáška skvělá, Renáta skvělá. Velmi vhodně volené příměry 🙂 To se snad ani nedá nepochopit!

Budu se těšit na shledání v lepších časech.

Díky a zdravím.

Marek

Paní Cholevíková, z celého srdce vám děkujeme za našeho syna, po setkání s vámi ihned přestal koktat a zadrhávat se v řeči. Je to neuvěřitelné, jak začal komunikovat a jak nám dává „sežrat“ tu naši nekomunikaci! Je to pro nás těžké, ale syn už se teď nenechá a je neodbytný, jak chce rozumět našim pocitům. Je trpělivý, dává nám čas a my žasneme nad tím, jak je skvělý. Moc, moc, moc děkujeme.

Pavla a Ondřej

Reni, jsem tak šťastná, že mi tě pan Bůh poslal do cesty, je mi o tolik líp, jsem klidnější, jsem si mnohem více jistá, víc si věřím. Manžel je milejší a takový trpělivější. Dcerka usíná sama, málo pláče, ani na očkování téměř neplakala a druhá dcerka je taky úžasná. Mám na čem pracovat, vracím se k nahrávce s tebou a pokaždé mi dochází další a další souvislosti a všechno dává smysl. Děkuji z celého srdce.

Kristýna

Co se na přednášce nedozvíte:

Že lékaři nejsou třeba.

Že klasická medicína je špatná.

Že vám lékař nemůže pomoct.

Že máte odmítnout lékařskou péči.

Ani že psychosomatika je spásné řešení na všechno a že pouze s její pomocí vše vyřešíte.

Neporadím vám, jak se máte rozhodnout.

Pomohu vám uvidět jednu stranu a jednu příčinu celého problému. Nemoc vždy ovlivňuje mnoho faktorů a vaše uzdravení rovněž.

Neexistuje jediná správná metoda ani léčba. Obvykle k uzdravení vede uvědomění člověka, změna jeho návyků, psychického rozpoložení, vztahů či zaměstnání, stravy, pohybu či místa, kde žijete. Každá ona věc, kterou zjistíte, pochopíte, změníte a integrujete do svého života, ovlivní kvalitu vašeho zdraví a následně celého života.

NEMOC – TĚLO A DUŠE NÁM VZKAZUJÍ

Délka videozáznamu online přednášky: 2,5 hodiny

Přednášející: Renáta Cholevíková

Původní cena: 390 Kč

Speciální letní dárek pro vás do konce srpna s 50 % slevou – pouze 195 Kč

 

Krásnou inspirativní přednášku Nemoc – tělo a duše nám vzkazují jsme pro velký zájem a úspěch pořádali již několikrát v našem krásném studiu Sundara a jelikož zájem lidí o ni stále neutuchal, rozhodli jsme se ji natočit ve video podobě. Vy ji tak můžete s radostí sledovat či poslouchat z pohodlí vašeho domova v jakémkoliv pro Vás vhodném čase a co je skvělé, tak třeba také opakovaně. Je v ní totiž tolik cenných zajímavých informací a pohledů, že je často nejde všechny najednou kompletně a plně pojmout do všech souvislostí v našem životě… Takže ta možnost se k nim znovu vracet a dále z nich čerpat je velkou výhodou.