…aneb JAK SE ŽENY DÍKY EMANCIPACI DOSTALY DO SLEPÉ ULIČKY

Pojďte se dozvědět, jak z této situace ven.

My ženy už jsme pochopily, že MŮŽEME, vraťme se ale k tomu, že NEMUSÍME.

O čem je přednáška Hybrid zvaný „muŽena“?

Úkolem každého z nás, je spojit v sobě matku a otce a dostat je do rovnováhy a spolupráce. Jakým způsobem spolu-pracovali, komunikovali či jednali rodiče, takovým způsobem jednáme my (jejich děti) sami se sebou. Matka představuje naši pravou – pocitovou, pasivní, duševní – mozkovou hemisféru a otec tu levou – racionální, aktivní, kontrolovací, zaměřenou na hmotu.

Tam, kde končí fantazie ženy, její přání a požadavky, tam také končí smysluplný a naplněný vztah. A jak řekl Tomáš Baťa: „SKROMNÁ ŽENA = LÍNÝ MUŽ“.

Ženy ví „CO“ a muži ví „JAK“, a to je potřeba dát dohromady. 🙂

Problémem dnešní informované doby však je, že Žena ví „CO“ a pomocí internetu, kurzů, poradenství a chytrých přednášek 😉 ví také „JAK“. A tak tady máme dobu aktivních žen, které se mohou přetrhnout a na každý svůj nápad, neváhají také hned použít akci, … pak tady máme také protipól … muže, kteří neví CO, protože je žena neinspiruje, nic nežádá, protože než by se doprošovala, raději si to udělá sama a tudíž muže „nepotřebuje“. A tak svou aktivní energii ze sebe muži dostávají jinak… pracují „od nevidím do nevidím“, běhají po horách, ničí se ve fitness centrech, běhají za milenkami, sebestředně překypují koníčky, špatně se stravují, pijí alkohol, jsou agresivní … každý má jinou kombinaci své nevyužité energie. Žena jde svou cestou a muž zase svou. Takoví dva jedinci však nejsou schopni vytvořit pár.

Dokud ženy nepochopí, že jedině ony ví „CO“ a tudíž ony tuhle hybridní podobu vztahů musí začít měnit, nejen u svých mužů, ale také u svých dcer a synů, pak budou vztahy vypadat hůře a hůře.

Je zcela běžné dnes vidět ženu, jak nese v jedné ruce nákup a v druhé synovi aktovku ze školy a on si vesele hopsá kolem ní. Matky, které všude vozí své synáčky autem, utírají jim nosíky, vychystávají všechno až pod nos, zdravé jídélko, teplé večeře, hlavně, aby se synáček měl dobře. Matky po nich nic nechtějí, snad jen lásku. Lásku, kterou však dost pravděpodobně nedostávají od svého muže, který však měl stejnou matku. Je to kolotoč. A tak tady máme MUŽENU – ženu samé sobě také mužem. Nešťastnou, vyčerpanou, po lásce a pozornosti toužící, a tak zase dělá a dělá, dokazuje, že to všechno zvládne a bude pak šťastná. Takhle to ale není!

Odkud tohle všechno pramení? Příčin je více.

Za války muži z domu odešli a ženy byly nuceny se o vše postarat samy a děti, které vychovaly viděly tento vzor. Táta je pryč a máma se dře. A přesto to „funguje“. Ale jen proto, že nic jiného neznají.

A co třeba ženská emancipace? Je to důležitý mezník pro vývoj lidstva. Emancipace měla sloužit k osvobození žen od despotických manželů, znásilňování a diskriminaci, uvědomění si svých kvalit, možností a svobodné volby. Jenže ono se nám to trošku zvrtlo

 

 

 

 

 

 

Komu je přednáška Hybrid zvaný „muŽena“ určena a co se dozvíte?

Pro každého.

Pro ženy, pro muže, pro páry.

֍

Ujasníte si, co jsou čí kvality a jak do sebe zapadají.

Co je přirozené pro ženu a co pro muže.

֍

A jak si můžete ze svých přirozeností učinit výhody a obohatit váš vztah.

Jak můžete svou změnou ovlivnit změnu protějšku a jak toho docílit.

ŽENA, která je příliš aktivní a přetížená je frustrovaná, protivná a hysterická, křičí po dětech, hádá se, nenávidí muže a odmítá sex.

ŽENA, která je odpočatá, opečovaná a milovaná, je laskavá, přijímající, ráda vaří a má chuť se milovat.

֍

MUŽ, který je příliš pasivní, je mrzutý, nešťastný, nedoceněný, apatický, líný a ukřivděný. Je zlý na ženy, které všechno zvládnou, protože mu připomínají jeho malost.

MUŽ, který je aktivní nejen ve svém životě, ale i ve vztahu a práci, je úspěšný, dobře se cítí, je na sebe hrdý, sklízí obdiv žen, ale i mnohých mužů, získává si respekt a úctu.

Takový muž je ohleduplný, laskavý a vnitřně spokojený.

Kdo je Renáta Cholevíková?

Renátka je krásná bytost, úžasný člověk, životní optimista a nadšenec, pátrač životních souvislostí a podvědomých bloků, které nás brzdí na naší cestě ke štěstí. Poradce a terapeut v oblasti komunikace, výchovy, partnerství a mezilidských vztahů s kineziologickým zaměřením, lektorka Montessori kurzů, pořadatelka letních prožitkových pobytů pro rodiny s dětmi a neskutečně inspirativní žena.

Ve svých přednáškách vychází jak z mnohaletých zkušeností své terapeutické praxe, tak ze svých vlastních osobních zkušeností a prožitků. Pomáhá dnes lidem najít cestu k sobě, k partnerovi a k dětem.

POMÁHÁ VYTVÁŘET SVĚT, VE KTERÉM JE BEZPEČNÉ MILOVAT JEDEN DRUHÉHO.

„Tlumočím vzájemně jazyk dospělých a jazyk dětí a pomáhám tak najít společnou cestu k vzájemnému pochopení a lásce. Jazyk dospělých se pak ještě dělí na jazyk mužský a ženský a z něj plyne tolik nedorozumění. Má to ale jedno řešení. Říká se tomu umění komunikace. Nejdůležitější aspekt ve vztazích mezi lidmi. Lidé v dnešním uspěchaném světě na něj tak trošku zapomněli.“ Renča
Renáta Cholevíková

Reference

 

Přednášky od paní Renáty se mi moc líbí, jelikož jsou velmi inspirující a obohacující. Pěkně paní Renáta vysvětluje psychosomatiku nemoci, mezilidské vztahy, ať už k partnerům, k sobě samé, k dětem a ke společnosti. Upozorňuje na to, že není zapotřebí se stydět za své chyby, které děláme. Ba naopak z našich chyb můžeme vytěžit mnohem více, stačí být jen otevření a naslouchat, co kdo přináší za informace 😊. Ale o tom více uslyšíte až na přednášce, která vás může navést na tu vaši jedinečnou cestu životem.

Tereza

Dnes jsem byla na vaší přednášce, byla úžasná. Svou přednáškou jste mi odpověděla na spoustu otázek, které v sobě denně řeším jako máma a které jsem řešila v praxi jako učitelka.

Bohumila

Přednáška skvělá, Renáta skvělá. Velmi vhodně volené příměry 🙂 To se snad ani nedá nepochopit!

Budu se těšit na shledání v lepších časech.

Díky a zdravím.

Marek

Paní Cholevíková, z celého srdce vám děkujeme za našeho syna, po setkání s vámi ihned přestal koktat a zadrhávat se v řeči. Je to neuvěřitelné, jak začal komunikovat a jak nám dává „sežrat“ tu naši nekomunikaci! Je to pro nás těžké, ale syn už se teď nenechá a je neodbytný, jak chce rozumět našim pocitům. Je trpělivý, dává nám čas a my žasneme nad tím, jak je skvělý. Moc, moc, moc děkujeme.

Pavla a Ondřej

Reni, jsem tak šťastná, že mi tě pan Bůh poslal do cesty, je mi o tolik líp, jsem klidnější, jsem si mnohem více jistá, víc si věřím. Manžel je milejší a takový trpělivější. Dcerka usíná sama, málo pláče, ani na očkování téměř neplakala a druhá dcerka je taky úžasná. Mám na čem pracovat, vracím se k nahrávce s tebou a pokaždé mi dochází další a další souvislosti a všechno dává smysl. Děkuji z celého srdce.

Kristýna

Když mužská a ženská energie pracují v harmonii, tak se mužská energie nesnaží vykořistit ženskou energii. Ba naopak, rozevře nad ní ochranná křídla.

Ženy mají tu moc a muži mají tu sílu – věci změnit.

A spolu to mohou dokázat.

Naučit se, jak vybalancovat mužskou a ženskou energii v těle i v páru je jedna z věcí, která nám přinese vnitřní rovnováhu.

HYBRID ZVANÝ „MUŽENA“

Délka video záznamu online přednášky: 2 hodiny

Přednášející: Renáta Cholevíková

Původní cena: 390 Kč

Speciální vánoční dárek pro vás do konce ledna 2024 s 50 % slevou – pouze 195 Kč 💛

 

Krásnou inspirativní přednášku Hybrid zvaný „mužena“ jsme pro velký zájem a úspěch pořádali již několikrát v našem krásném studiu Sundara a jelikož zájem lidí o ni stále neutuchal, rozhodli jsme se ji natočit ve video podobě. Vy ji tak můžete s radostí sledovat či poslouchat z pohodlí vašeho domova v jakémkoliv pro Vás vhodném čase a co je skvělé, tak třeba také opakovaně. Je v ní totiž tolik cenných zajímavých informací a pohledů, že je často nejde všechny najednou kompletně a plně pojmout do všech souvislostí v našem životě… Takže ta možnost se k nim znovu vracet a dále z nich čerpat je velkou výhodou.