…aneb JAK JSME SE DÍKY EMANCIPACI DOSTALY DO SLEPÉ ULIČKY

A hlavně, jak z toho ven.

SKROMNÁ ŽENA = LENIVÝ MUŽ

ŽENA VÍ „CO“ a MUŽ VÍ „JAK“

O čem je přednáška Hybrid zvaný “mužena”?

Tam, kde končí fantazie ženy, její přání a požadavky, tam také končí smysluplný a naplněný vztah. Úkolem každého z nás, je spojit v sobě matku a otce a dostat je do rovnováhy a spolupráce. Jakým způsobem spolu pracovali, komunikovali či jednali rodiče, takovým způsobem jednáme my (jejich děti) sami se sebou. Matka představuje naši pravou (pocitovou, pasivní, duševní) mozkovou hemisféru a otec tu levou (aktivní, racionální, kontrolovací, zaměřenou na hmotu).

Problémem dnešní informované doby však je, že žena ví „CO“ a pomocí internetu, kurzů, poradenství a chytrých přednášek ví také „JAK“. A tak tady máme dobu aktivních žen, které se mohou přetrhnout a na každý svůj nápad neváhají také hned použít akci … pak tady máme také protipól … muže, kteří neví CO, protože je žena „neúkoluje“ a tudíž „nepotřebuje“ a tak svou mužskou energii ze sebe dostávají jinak. Pracují od nevidím do nevidím, běhají po horách s čipy, běhají za milenkami, sebestředně překypují koníčky, špatně se stravují, pijí alkohol, jsou agresivní … každý má jinou kombinaci své nevyužité energie. Žena jde svou cestou a muž zase svou. Takoví dva jedinci však nejsou schopni vytvořit pár.

Dokud ženy nepochopí, že jedině ony ví „CO“ a tudíž ony tuhle hybridní podobu vztahů musí začít měnit, nejen u svých mužů, ale také u svých dcer a synů, pak budou vztahy vypadat hůře a hůře. Ženy však mají tu moc a muži mají tu sílu věci změnit. A spolu to mohou dokázat.

Je zcela běžné dnes vidět ženu, jak nese v jedné ruce nákup a v druhé synovi aktovku ze školy a on si vesele hopsá kolem ní. Matky, co všude autem vozí své synáčky, utírají jim nosíky, vychystávají všechno až pod nos, zdravé jídélko, teplé večeře, hlavně aby se synáček měl dobře. Matky po nich nic nechtějí …. snad jen lásku. Lásku, kterou však dost pravděpodobně nedostávají od svého muže, který však měl stejnou matku. A tak tady máme MUŽENU – ženu samé sobě také mužem. Nešťastnou, vyčerpanou, po lásce a pozornosti toužící, a tak zase dělá a dělá … možná pak si jí konečně ostatní všimnou. Omyl, nevšimnou…

Připojte se k nám a dozvíte se, jak z toho začarovaného kola či slepé uličky ven.

 

 

“CITÁT?”

 

 

Komu je přednáška Hybrid zvaný “mužena” určena?

  • Všem, kteří .

  • Všem, kteří …...

  • Všem, kterým …..

  • Všem, kteří ……

  • Všem ženám a mužům a dětem…..

…….

֍

………..

Kdo je Renáta Cholevíková?

Renátka je krásná bytost, úžasný člověk, životní optimista a nadšenec, pátrač životních souvislostí a podvědomých bloků, které nás brzdí na naší cestě ke štěstí. Poradce a terapeut v oblasti komunikace, výchovy, partnerství a mezilidských vztahů s kineziologickým zaměřením, lektorka Montessori kurzů, pořadatelka letních prožitkových pobytů pro rodiny s dětmi a neskutečně inspirativní žena.

Ve svých přednáškách vychází jak z mnohaletých zkušeností své terapeutické praxe, tak ze svých vlastních osobních zkušeností a prožitků. Pomáhá dnes lidem najít cestu k sobě, k partnerovi a k dětem.

POMÁHÁ VYTVÁŘET SVĚT, VE KTERÉM JE BEZPEČNÉ MILOVAT JEDEN DRUHÉHO.

 

„Tlumočím vzájemně jazyk dospělých a jazyk dětí a pomáhám tak najít společnou cestu k vzájemnému pochopení a lásce. Jazyk dospělých se pak ještě dělí na jazyk mužský a ženský a z něj plyne tolik nedorozumění. Má to ale jedno řešení. Říká se tomu umění komunikace. Nejdůležitější aspekt ve vztazích mezi lidmi. Lidé v dnešním uspěchaném světě na něj tak trošku zapomněli.” Renča
Renáta Cholevíková

Co od přednášky nečekejte:

Jeden univerzální návod, kterým se vše vyřeší samo.

Že budete mít šťastné vztahy bez vědomé práce na sobě a vlastního přičinění.

Utvrzení v tom, že máte ve vašem vztahu vždycky pravdu Vy a ten špatný je váš partner.

Že se dozvíte, že ke zlepšení vašich vztahů je potřeba, aby se změnil ten „druhý“.

🙂

Reference

 

Přednášky od paní Renáty se mi moc líbí, jelikož jsou velmi inspirující a obohacující. Pěkně paní Renáta vysvětluje psychosomatiku nemoci, mezilidské vztahy, ať už k partnerům, k sobě samé, k dětem a ke společnosti. Upozorňuje na to, že není zapotřebí se stydět za své chyby, které děláme. Ba naopak z našich chyb můžeme vytěžit mnohem více, stačí být jen otevření a naslouchat, co kdo přináší za informace 😊. Ale o tom více uslyšíte až na přednášce, která vás může navést na tu vaši jedinečnou cestu životem.

Tereza

Dnes jsem byla na vaší přednášce, byla úžasná. Svou přednáškou jste mi odpověděla na spoustu otázek, které v sobě denně řeším jako máma a které jsem řešila v praxi jako učitelka.

Bohumila

Přednáška skvělá, Renáta skvělá. Velmi vhodně volené příměry 🙂 To se snad ani nedá nepochopit!

Budu se těšit na shledání v lepších časech.

Díky a zdravím.

Marek

Paní Cholevíková, z celého srdce vám děkujeme za našeho syna, po setkání s vámi ihned přestal koktat a zadrhávat se v řeči. Je to neuvěřitelné, jak začal komunikovat a jak nám dává “sežrat” tu naši nekomunikaci! Je to pro nás těžké, ale syn už se teď nenechá a je neodbytný, jak chce rozumět našim pocitům. Je trpělivý, dává nám čas a my žasneme nad tím, jak je skvělý. Moc, moc, moc děkujeme.

Pavla a Ondřej

Reni, jsem tak šťastná, že mi tě pan Bůh poslal do cesty, je mi o tolik líp, jsem klidnější, jsem si mnohem více jistá, víc si věřím. Manžel je milejší a takový trpělivější. Dcerka usíná sama, málo pláče, ani na očkování téměř neplakala a druhá dcerka je taky úžasná. Mám na čem pracovat, vracím se k nahrávce s tebou a pokaždé mi dochází další a další souvislosti a všechno dává smysl. Děkuji z celého srdce.

Kristýna

HYBRID ZVANÝ “MUŽENA”

Délka video záznamu přednášky: ???? hodiny

Přednášející: Renáta Cholevíková

Cena: 390 Kč

 

Krásnou inspirativní přednášku Hybrid zvaný “mužena” jsme pro velký zájem a úspěch pořádali již několikrát v našem krásném studiu Sundara a jelikož zájem lidí o ni stále neutuchal, rozhodli jsme se ji natočit ve video a audio podobě. Vy ji tak můžete s radostí sledovat či poslouchat z pohodlí vašeho domova v jakémkoliv pro Vás vhodném čase a co je skvělé, tak třeba také opakovaně. Je v ní totiž tolik cenných zajímavých informací a pohledů, že je často nejde všechny najednou kompletně a plně pojmout do všech souvislostí v našem životě… Takže ta možnost se k nim znovu vracet a dále z nich čerpat je velkou výhodou.