BACHA CHYBA

Jak na chyby v našich životech?

Jak začít mluvit tak, aby naše slova neubližovala?

Co Vám přednáška Bacha chyba přinese?

Ty jsi udělala chybu!

To je špatně!

Tys přišel pozdě!

Zase jste mi to neposlal!

Proč máš pětku?!

Ty jsi děsný bručoun!

Bože ty jsi tlustá!

Oni už zase zrušili ten kurz!

Ježiši to mají drahé!

Cítíte ten útok a vyčítání na straně obviňovatele v těchto větách? A cítíte ten pocit viny a obranu na straně druhé? Myslíte, že je taková konverzace nutná?

Umíte to vlastně jinak?

Lidé v dnešní době jsou strašně zaměřeni na obviňování druhých, za jejich chyby. Proto se oběť útoku začne bránit, místo toho, aby chybu opravila. Každá chyba má totiž svůj příběh! Za každou chybou je nějaký příběh, o kterém nic nevíte, a proto útočíte! Kdybyste totiž znali ten příběh, nikdy by vás nenapadlo útočit!

Chyby byly a budou vždy součástí našich životů. Pozvěte je do svého života a nedělejte z nich drama.

 

 

 

“CITÁT?”

 

 

 

Komu je přednáška Bacha chyba určena?

  • Všem, kteří …….

  • Všem, kteří …..

  • Všem, kterým ……

  • Všem, ……

  • Všem …….

…….

֍

…….

Kdo je Renáta Cholevíková?

Renátka je krásná bytost, úžasný člověk, životní optimista a nadšenec, pátrač životních souvislostí a podvědomých bloků, které nás brzdí na naší cestě ke štěstí. Poradce a terapeut v oblasti komunikace, výchovy, partnerství a mezilidských vztahů s kineziologickým zaměřením, lektorka Montessori kurzů, pořadatelka letních prožitkových pobytů pro rodiny s dětmi a neskutečně inspirativní žena.

Ve svých přednáškách vychází jak z mnohaletých zkušeností své terapeutické praxe, tak ze svých vlastních osobních zkušeností a prožitků. Pomáhá dnes lidem najít cestu k sobě, k partnerovi a k dětem.

POMÁHÁ VYTVÁŘET SVĚT, VE KTERÉM JE BEZPEČNÉ MILOVAT JEDEN DRUHÉHO.

 

„Tlumočím vzájemně jazyk dospělých a jazyk dětí a pomáhám tak najít společnou cestu k vzájemnému pochopení a lásce. Jazyk dospělých se pak ještě dělí na jazyk mužský a ženský a z něj plyne tolik nedorozumění. Má to ale jedno řešení. Říká se tomu umění komunikace. Nejdůležitější aspekt ve vztazích mezi lidmi. Lidé v dnešním uspěchaném světě na něj tak trošku zapomněli.” Renča
Renáta Cholevíková

Co od přednášky nečekejte:

Jeden univerzální návod, kterým se vše vyřeší samo.

Že budete mít šťastné vztahy bez vědomé práce na sobě a vlastního přičinění.

Utvrzení v tom, že máte ve vašem vztahu vždycky pravdu Vy a ten špatný je váš partner.

Že se dozvíte, že ke zlepšení vašich vztahů je potřeba, aby se změnil ten „druhý“.

🙂

Reference

 

Přednášky od paní Renáty se mi moc líbí, jelikož jsou velmi inspirující a obohacující. Pěkně paní Renáta vysvětluje psychosomatiku nemoci, mezilidské vztahy, ať už k partnerům, k sobě samé, k dětem a ke společnosti. Upozorňuje na to, že není zapotřebí se stydět za své chyby, které děláme. Ba naopak z našich chyb můžeme vytěžit mnohem více, stačí být jen otevření a naslouchat, co kdo přináší za informace 😊. Ale o tom více uslyšíte až na přednášce, která vás může navést na tu vaši jedinečnou cestu životem.

Tereza

Přednáška skvělá, Renáta skvělá. Velmi vhodně volené příměry 🙂 To se snad ani nedá nepochopit!

Budu se těšit na shledání v lepších časech.

Díky a zdravím.

Marek

Dnes jsem byla na vaší přednášce, byla úžasná. Svou přednáškou jste mi odpověděla na spoustu otázek, které v sobě denně řeším jako máma a které jsem řešila v praxi jako učitelka.

Bohumila

Dobrý den paní Cholevíková, když mě k vám prvně moje žena dotáhla, vůbec jsem s vámi nechtěl pracovat, nevěřil jsem, že jste schopná něco ovlivnit. Když jsem však viděl okamžitou změnu u našeho syna, přesvědčila jste mně. Klobouk dolů za vaši práci. Rád se příště přijdu poradit i já, když budu mít problém. Přeji vám jen to dobré.

Tomáš

BACHA CHYBA

Délka video záznamu přednášky: 2,5 hodiny

Přednášející: Renáta Cholevíková

Cena: 390 Kč

 

Krásnou inspirativní přednášku Bacha chyba jsme pro velký zájem a úspěch pořádali již několikrát v našem krásném studiu Sundara a jelikož zájem lidí o ni stále neutuchal, rozhodli jsme se ji natočit ve video a audio podobě. Vy ji tak můžete s radostí sledovat či poslouchat z pohodlí vašeho domova v jakémkoliv pro Vás vhodném čase a co je skvělé, tak třeba také opakovaně. Je v ní totiž tolik cenných zajímavých informací a pohledů, že je často nejde všechny najednou kompletně a plně pojmout do všech souvislostí v našem životě… Takže ta možnost se k nim znovu vracet a dále z nich čerpat je velkou výhodou.