Napářkový rituál v kruhu žen

Co je to napářka? 🌼

Napářka je prastará metoda, která pomáhá ženám po celém světě uzdravit svoje lůno a napojit se tak na jeho dary. Napařování yoni má mnoho výhod. Funguje jako přirozená a jednoduchá metoda čištění a detoxikace dělohy a pochvy. Napařování Yoni může také pomoci udržet reprodukční zdraví, zvýšit plodnost a vyrovnat hormony, což může pomoci regulovat menstruaci a zmírnit nepříjemné příznaky menstruace, jako jsou křeče, bolesti hlavy a vaginální nepohodlí. Napářka prohřívá celou pánevní oblast a přes porézní sliznici se léčivé účinky bylin dostávají do krevního řečiště. Napařování pomáhá ženám zvědomit si tuto část sebe samé a díky tomu může dojít k přijetí a uvolnění. Je vhodná pro všechny ženy. I pro ty, které o napářce slyšely, ale neví jak s ní začít. Tak i pro ženy, které třeba napařují pravidelně, ale chtěly by zažít jiný rozměr napářky a to ve velmi silné ženské energii v kruhu. 🌹

Co na rituálu zažiješ 🌼

  • dozvíš se jaké výhody pro tebe napářka může mít
  • naučíš se, jak ji aplikovat, co je k tomu potřeba a jaké bylinné směsi využívat
  • vyzkoušíš si její blahodárné účinky přímo na místě
  • nastavíš si záměr pro svou chtěnou změnu v životě a dovolíš si vidět, co ti v její realizaci brání
  • společně rozpustíme bloky, které tě brzdí na tvé cestě
  • zažiješ meditaci, při které propojíš srdce se svou dělohou
  • zrelaxuješ se a načerpáš sílu ženské energie
  • můžeš zasdílet zkušenosti a navázat přátelství s podobně laděnými ženami

 

Kontraindikace 🌼 menstruace 🌼 těhotenství 🌼 akutní zánět a pooperační stav

Sebou si vezmi deku a pro svůj komfort si můžeš vzít i sukni.

 

Kdo rituálem provází 🌹

Mé jméno je Nikol Mandíková a jsem terapeutka v oblasti lůna a ženského zdraví. Studuji Tradiční čínskou medicínu a holistickou školu, která pochází ze západu. Jsem masérka, zabývám se funkčním dechovým vzorcem a ženskou bylinnou napářkou. Všechny tyto prvky se snažím propojovat dohromady, abych tak lépe mohla ženám pomoct. K ženám přistupuji individuálně, protože žádné tělo tady není dvakrát. Co pomůže jedné ženě, nemusí pomoct druhé. Proto mě baví hledat různé spojitosti a příčiny, proč se v těle děje to či ono. Miluji tělo a jeho řeč, kterou k nám promlouvá. Buduji komunitu žen, které jsou stejně naladěné a už nechtějí být neustále nemocné a chtějí mít své zdraví pevně v rukou.

Mé jméno je Simča Kičmerová. Věnuji se práci s podvědomím, harmonizaci emočních problémů, osobním rozvojem a také hlasovou terapeutikou. Pomáhám objevovat a rozvíjet potenciál a talent. Mým záměrem je pomáhat lidem zkvalitňovat své životy, psychiku i zdraví. Nacházet své vlastní zdroje pro seberegeneraci a rozvoj svých dispozic a nalézání řešení na své problémy a rozvíjet potenciál každého z nás. Skrze vlastní osobní zkušenost a svůj příběh, který v mnohých obdobích mého života nebyl vůbec jednoduchý se tak snažím podělit o své zkušenosti, které mě samotné pomohly a které změnily a mění můj život. A být tady pro každého, kdo opravdu a ze srdce touží po nějaké změně ve svém životě. Veškeré změny uvnitř nás se manifestují i ve vnější realitě. Vše se navzájem ovlivňuje. Pokud přenastavíme své podvědomí na zdraví, štěstí či úspěch, toto nastavení se dříve či později začne odrážet i ve vnějším světě. 

 

Těší se na Vás

Nikol a Simča

🌸 Den a čas rituálu:

sobota 17. 2. 2024 17- 20 h

Lektor: Nikol Mandíková a Simona Kičmerová

cena: 690 Kč

/ v ceně je malé občerstvení, čaj a balení bylinek na jednu domácí napářku

Počet účastnic je omezen na max. 7 žen 🌼