MATRIX – Kvantová transformace

Jak to, že někdo má štěstí, jiný smůlu? K někomu peníze proudí, od jiných utíkají pryč? Někdo si užívá krásných vztahů, jiní ve vztazích trpí? Někoho děti poslouchají, jiní s nimi neustále bojují?

Co když existuje způsob, jak se naučit ovlivňovat to, co se vám v životě děje? Aby vám život přinášel to, co chcete a ne to, co nechcete? Cítit se lépe a zvítězit nad emocemi? Přitahovat štěstí, úspěch a peníze? Mít nadhled a žít bez stresu? Přitahovat lidi, se kterými vám bude fajn? Mít skvělé vztahy se svými dětmi?

Vycházíme z poznatků kvantové fyziky a neuropsychologie. Ukážeme si, jak moderní věda vysvětluje realitu a jakou roli v tom hraje naše vědomí a podvědomí. Pochopíte, jakým způsobem naše mysl ovlivňuje to, co se nám děje, a na jakém principu funguje propojení myšlenek s hmotou i s ostatními lidmi.

 Naučíte se v sobě aktivovat vnitřní tvořivou sílu, která dokáže proměňovat věci a události kolem vás. Budete schopni cítit energetická pole jiných lidí a silou své mysli a vnitřní energie harmonizovat emoce, fyzické prožívání i prožívání reality u sebe i u druhých. 

 Zbytek podrobněji na webu www.kvantovkamatrix.cz

Těší se na Vás

Honza

Den a čas semináře: neděle 2. 4. 2023  9 – 18 h

Lektor: Honza Nathaniel Falcon

cena: 1 950 Kč