MATRIX – Kvantová transformace

Jak to, že někdo má štěstí, jiný smůlu? K někomu peníze proudí, od jiných utíkají pryč? Někdo si užívá krásných vztahů, jiní ve vztazích trpí? Někoho děti poslouchají, jiní s nimi neustále bojují?

Co když existuje způsob, jak se naučit ovlivňovat to, co se vám v životě děje? Aby vám život přinášel to, co chcete a ne to, co nechcete? Cítit se lépe a zvítězit nad emocemi? Přitahovat štěstí, úspěch a peníze? Mít nadhled a žít bez stresu? Přitahovat lidi, se kterými vám bude fajn? Mít skvělé vztahy se svými dětmi?

Vycházíme z poznatků kvantové fyziky a neuropsychologie. Ukážeme si, jak moderní věda vysvětluje realitu a jakou roli v tom hraje naše vědomí a podvědomí. Pochopíte, jakým způsobem naše mysl ovlivňuje to, co se nám děje, a na jakém principu funguje propojení myšlenek s hmotou i s ostatními lidmi.

Naučíte se v sobě aktivovat vnitřní tvořivou sílu, která dokáže proměňovat věci a události kolem vás. Budete schopni cítit energetická pole jiných lidí a silou své mysli a vnitřní energie harmonizovat emoce, fyzické prožívání i prožívání reality u sebe i u druhých. 

Srdečně zveme na dva unikátní nedělní semináře (moduly) se skvělým Honzou Nathaniel Falconem. Semináře můžete absolvovat oba nebo také jednotlivě dle výběru, buď pouze první nebo jen druhý. 

 Zbytek podrobněji na webu www.kvantovkamatrix.cz

Těší se na Vás

Honza

Den a čas seminářů: neděle 5. 11. 2023

9 – 13 h   Osvobození mysli – Kvantové probuzení (modul 1)

14 – 18 h   Síla záměru – Jak si správně přát (modul 2)

Lektor: Honza Nathaniel Falcon

cena: 990 Kč / modul