Masáže miminek a dětí

Milé maminky, srdečně vás zveme na krásný workshop – masáže miminek a dětí – s dulou, masérkou a lektorkou jógy Mgr. Janou Dudovou, úžasnou ženou a maminkou tří ratolestí.

Workshop je pro všechny maminky malých i větších dětí a nastávající maminky, které chtějí prohloubit vztah se svým miminkem / dítětem a umožnit mu (i sobě) uklidňující laskavou relaxaci skrze masáž, která mu velmi usnadní odpolední či večerní usínání. Masáž ale samozřejmě můžete praktikovat i kdykoliv během dne, kdy budete mít prostor a chuť. 

Masáže miminek i starších dětí působí pozitivně nejen na fyzický, ale především na psychický vývoj dítěte. Masáž dává dítěti pocit klidu, pohody a bezpečí, blízkost pečující osoby. Upevňuje vztah mezi maminkou a miminkem / dítětem, je vhodná k celkovému zklidnění dítěte před spánkem. Dalším důležitým účinkem dětských masáží je pozitivní vliv na pohybovou soustavu dítěte a jeho motorický vývoj, lepší se také trávení a vyprazdňování miminka.

Na workshopu se seznámíte s dalšími přínosy masáže dětí a miminek, naučíte se základům masáží a jejich použití v praxi.

Namícháte si svůj vlastní masážní olej na míru, dozvíte se, jak je možné pomoci dítěti s bolestmi bříška nebo se zklidněním před spánkem.

Domů si odnesete tištěné materiály.

Na workshop můžete přijít se svým děťátkem, ale klidně i bez něj.

Počet míst je omezený!

Těší se

 Jana Dudová

Den a čas workshopu: úterý 30. 4. 2024  9:30–11 h

cena: 450 Kč

(v ceně je workshop, masážní olej a olej vlastní výroby, který si odnesete domů + tištěné materiály)

Můžete přijít s děťátkem i bez

 

Lektor: Jana Dudová