Juan Manuel Garcia

Don´t worry, be sexy!

Ti, co měli možnost Manuela zažít při jeho hodině, tvrdí, že je temperamentní bomba. Pochází z Mexika a do ČR ho zavál právě tanec. Manuel vystudoval v Mexiku folklorní tanec a se svým souborem vystupoval po celém světě. A pokud se právě nevěnuje folklóru, tak se věnuje zumbě  a výuce Latino dance fit. Manuelovy lekce jsou oblíbené hlavně pro jeho temperament a schopnost přenést na své žáky pozitivní energii. Manuel je držitelem osmi tanečních profilicencí.

Přeneste se do věčně slunných tropů, nabijte se energií a spalte přebytečná kila. Dostaňte se do kondice a zažijte při tom skvělou zábavu s pravým Mexičanem Manuelem.

Latino dance fit je spojení latinsko-amerických tanců a hudby s fitness prvky. Jednoduché choreografie a krokové variace salsy, bachaty, merengue nebo reggeatonu vás dostanou do varu a vykouzlí Vám zářivý úsměv na tváři. A v té euforii si ani nevšimnete, že při tanci intenzivně spalujete tuky a formujete partie boků, hýždě, břicha a stehen. Vypracujte si krásnou postavu, zlepšete si držení těla a ladnost pohybu a zároveň načerpejte spoustu pozitivní energie!

V Sundaře učí tyto kurzy:

ZUMBA – LATINO DANCE FIT

֍