Vinyasa jóga

Srdečně Vás zveme na lekce skvělé Vinyasa jógy pod vedením báječné lektorky Pavlíny Sokolové, kde společně v rytmu dechu rozpohybujete tělo a objevíte v něm nové možnosti a úžasný prostor.

Vinyasa je dynamický styl jógy, ve kterém se budeme učit správnému držení těla, naučíme se propojit svůj dech s pohybem, protáhneme se a posílíme nejen střed těla. Naučíme se lépe vnímat své tělo a sami sebe. A trochu se i zapotíme.

Ve vinyase je každý pohyb přesně synchronizován s dechem, na který je také kladen prvotní důraz. Jako příklad lze uvést pozdrav slunci, kdy se podle dechu plynule přechází z pozice do pozice. Překlad slova vinyasa zní „spojení“, které v józe samotné znamená hlavně spojení dechu a ásany nebo také spojení samotných ásan do plynulých sestav při cvičení. Na závěr nás čeká uvolnění v relaxaci.

Náš dárek pro Vás 

Můžete se také těšit na krásný dárek, který od nás ke každému kurzu dostanete – jednu z těchto možností dle vašeho výběru – Léčivé meditace na každý den nebo online program Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte od známé spisovatelky a terapeutky Ester Davidové, Vysokovibrační meditace terapeutky a malířky energetických obrazů Marcely Němcové nebo meditace Vnitřní Tvůrce terapeutky a transformační průvodkyně Michaely Zdráhalové.

Věříme, že ať už si vyberete jakýkoliv z těchto léčivých dárků, udělá Vám radost a přinese pohlazení na duši.

 Inspirace pro zdraví – eBook Lékárnička v hlavě, která je dostupná ke stažení zdarma na webových stránkách lektorky, terapeutky a průvodkyně po krajině mysli Terezy Kramerové. Na jejím webu Vědomý život s radostí, moudrostí a vnímáním souvislostí najdete spoustu dalších pokladů a inspirace…  Lékárničku ke stažení zdarma najdete zde.

Těší se na Vás 

Pavlína

Den a čas kurzu: vhodné pro začátečníky

Lektor: Pavlína Sokolová

1 490 Kč / 10 lekcí

+ audio meditace jako dárek ke kurzu 

jednorázové vstupné 180 Kč

Zahájení nového kurzu: září 2021