Dětský taneční tým – děti od 8 let

Ve spolupráci s taneční školou Jarky Calábkové Ostrava jsme připravili krásný speciální kurz tance pro děti ve věku od 8 let.

Námi používané metody výuky jsou zcela odlišné od většiny tanečních škol. Klademe velký důraz na kvalitní pohybovou průpravu, tanečnost a muzikálnost. Každá lekce je jiná. Děti si osvojí tance v rytmu samba, salza, cha cha, jive a freestyle. Metodikou zaměřenou na zdravý vývoj dítěte v tomto věkovém rozpětí, metodikou rytmických vazeb, taneční improvizace a tématických tanců vedeme děti k rozvoji a fixování správných pohybových a mentálních schopností i dovedností. Lekce jsou plné úžasné pozitivní energie. Zažíváme spoustu nádherných chvilek a mnohdy se nám ani nechce domů. 🙂

Na fotky z lekcí z minulého roku se můžete podívat zde.

Děti se budou učit pod vedením zkušené a známe lektorky Jany Kuchařové TK Jarky Calábkové Ostrava, která má 24 let praxe se specializací na nejmenší děti.

Naše moto je: ,,To nejcennější co máme je v nás.“

Dárek pro Vás

Můžete se také těšit na překrásný dárek, který od nás dostanete ke kurzu – léčivou audio knihu pro děti i rodiče „KILIÁNOVO TAJEMSTVÍ“ od vynikající spisovatelky a terapeutky Ester Davidové. Věříme, že Vám i Vašim dětem tento moudrý a láskyplný příběh o Kiliánkovi a jeho dobrodružství udělá velkou radost a přinese kouzelné chvíle a pohlazení na duši při společném poslechu. 

Více o knize, Ester a její krásné práci naleznete zde https://esterdavidova.com/kilianovo-tajemstvi/ a https://esterdavidova.com/meditace-pro-deti-a-rodice/.

Inspirace pro rodiče – překrásná Uzdravující pohádka pro děti, která je dostupná ke stažení zdarma na webových stránkách úžasné ženy, terapeutky a průvodkyně po krajině mysli Terezy Kramerové, která pomáhá rodičům, aby porozuměli svým dětem a žilo se jim spolu dobře. Na jejím webu Vědomý život s radostí, moudrostí a vnímáním souvislostí najdete spoustu dalších pokladů… https://terezakramerova.cz/. 

Pohádku ke stažení zdarma najdete zde https://terezakramerova.cz/uzdravujici-pohadka/ 

Na Vaše princezny a prince se těší

Jane

Den a čas kurzu: připravujeme opět od září 2020

Lektor: Jana Kuchařová

1 790 Kč / pololetí

+ audio kniha Kiliánovo tajemství spisovatelky Ester Davidové jako dárek ke kurzu 

 Zahájení kurzu: září 2020