Kundalini jóga – detoxikace

Srdečně Vás zveme na workshop Kundalini jógy na téma detoxikace. V našem těle jsou ukryty všechny odpovědi na otázky naší existence, když se s ním dokážeme propojit zjišťujeme kdo jsme. Při praktikování jógových technik může každý díky své jedinečné zkušenosti v sobě aktivovat, zažívat a objevovat svůj největší potenciál.

Naše tělo si během života zatěžujeme, nezdravým jídlem, nepropuštěnými emocemi, negativními informacemi, stresem. Cítíme se pak unavenější a nemáme chuť do života. Je to následek i  nesprávného fungování lymfatického systému, který odvádí z našeho těla škodlivé a nepotřebné látky. Pomocí jógových pozic a dechu  se uvolní naše zatížené tělo, nastartuje se lymfatický systém a detoxikuje se krev a orgány. Po cvičení se můžeme cítit zevnitř čistější a lehčí.                                                      
🌸 Na lekci se protáhneme, naladíme se mantrami, zacvičíme si krije spojené s posílením nervového systému, zvýšení životní energie a radosti, po té zintegrujeme celé cvičení relaxací a na závěr nás čeká meditace.

Přijďte si rozjasnit Váš život 😊☀💛

Workshop je vhodný pro začátečníky i pokročilé.

Co je to vlastně kundalini? Je to náš tvořivý potenciál. Pocítí se, když se energie našeho endokrinního systému spojí s energií systému nervového a vytvoří takovou citlivost, že bude mozek v celé své úplnosti přijímat a integrovat signály. Budeme potom zcela a naprosto vědomí a cesta k vašemu tvořivému potenciálu bude otevřená.

Kundalini jóga Yogiho Bhajana sjednocuje všechny směry jógy. Podporuje radost ze života, kreativitu, aktivitu a psychickou i fyzickou stabilitu. Kundalini jóga zahrnuje dynamická cvičení, statické pozice – asány, dechová cvičení, meditace a zpívání manter. Je to jedna z nejrychlejších cest, abyste si vybudovali vyvážený vztah mezi tělem, myslí a duší.

Při pravidelném praktikováním Kundalini jógy dokážeme lépe řešit problémy našeho života, vytváříme si nové zdravé návyky, uvolňujeme bloky v čakrách, přijímáme život takový jaký je, zlepší se nám vztah k sobě samým i k okolí, pouštíme se závislostí, strachu a všeho co nám braní k tomu, abychom žili z lásky. V Kundalini józe je nejdůležitější osobní zážitek, který jde rovnou do srdce a žádná slova ho nenahradí.

 

Těší se na Vás

Šárka

🌸 Den a čas workshopu:

neděle 4. 9. 2022 18–19:30

čtvrtek 1. 9. 2022 18–19:30

úterý 23. 8. 2022  18–19:30

 

Lektor: Šárka Hoffmannová

cena: 260 Kč