Já jsem tvůrce

Co je symbolem BŘEZNOVÉ energie? Tvořivá mocná síla v našem nitru. To je symbol březnové energie. Říká se sice, „Březen, za kamna vlezem.” Ale, březen je aktivní a tvůrčí. Je ve vibracích trojky a to je plánování s cílem akce. Plánujeme tedy akčně. Připravujeme se na zrod našeho nového roku. Astrologicky totiž nový rok začíná jarní rovnodenností 20.3. Naše energie se probouzí a tím se probouzí i naše tvořivá síla. 

CHCEŠ AKTIVOVAT SVOU TVOŘIVOU SÍLU?

AKTIVACI PROVEDEME 21. 3. 2023


Jak tato síla funguje?
Jak ji vědomě používat a tak se stát mistrem v tvoření vlastní reality?
Jak ji používat a mít ji stále aktivní?
Co všechno díky ní dokážu?

Každý z nás má tu svou jedinečnou esenci, která tvoří jen pro něj. Když se spojíme s touto silou a vědomě začneme s naší krásnou energií spolupracovat, staneme se mistry a dokážeme si sami pomoci v situacích, kdy se ozvou pochybnosti a pocity bezmoci. Jako váš průvodce vás povedu na místo, kde tato síla je. Je jenom vaše a vy jste její součástí. Každý z nás umí tvořit. Podíváme se jak s touto energií spolupracovat a vědomě se s ní propojit. Je to velmi jednoduchý nástroj. Každý z nás ho má.

CHCETE ZJISTIT, JAK HO POUŽÍVAT?

Těším se na vás 💜
 

Jani Kuchařová

Kdo je Jana Kuchařová?
„Myslím, že tak jako mnoho lidí i já jsem se v životě ztratila. Doslova jsem nedokázala popsat co mám ráda, co bych chtěla, co se mi líbí, jak bych měla žít, dostala jsem se do stavu, kdy jsem jen věděla, že jsem hodně nešťastná a uvnitř mě byl veliký smutek. Navenek jsem hrála tu hru. Tu hru, na hodnou, milou, usměvavou a šťastnou. Materiálně mi nic nechybělo, fyzicky a duševně jsem byla rozbitá na mnoho střípků.
Když už nevíte kudy kam, najde se vždy nějaký anděl, co vám dá přesně to co potřebujete. Mým andělem se stala Evička. Dala mi knížku od Zdeňky Jordánové ,,Já řídím.” To byl spouštěč.
Pak následovaly další knížky. ,,Poznej svůj cíl.” ,,Souvislosti,” ,, Spratek,” ,, Tvoje dítě jako šance pro tebe” a další.
Zdenička mě hodně oslovila. Bylo to v roce 2011, kdy jsem začala jezdit do Prahy na její kurzy ,,Poznej svůj Cíl.” Jak se říká, tak to i je. Když je žák připraven, učitel se vždycky najde. Myslím, že to bylo nejlepší rozhodnutí mého života. Je to cesta, kdy pomocí svalového testu, dáváme dohromady všechny souvislosti našeho života a je doslova zázračné pozorovat to, jak se dostáváme do souladu my, tak se mění i naše okolí. Lidé, kteří s námi žijí nejblíže, jsou svědky naší proměny a mění se současně s námi. Naše energie je klidná a naladěná na vlastní zdroj.
V roce 2011 jsem si koupila své první tarokové karty. Bylo to jako magnet. Nešlo to neudělat. Doslova mě to vtahovalo. Karty jsem se nikdy vykládat neučila. Šlo to samo. Vím to. Nevím jak. Jen to vím. Má intuice se ještě více prohloubila. Zjistila jsem, že docela lehce chápu i význam čísel. Numerologie mi taky šla lehce.
Když už jednou nastoupíte na svou vlastní vědomou cestu, dostanete mnohem víc, než do toho dáte vy. Vše co vychází ze zdroje, se zase ke zdroji vrací.
Jsme tady pro to, abychom si rozpomněli na své prapůvodní poslání a osvobodily se s pout, která jsme si dobrovolně i když nevědomě nasadily. Když už jednou nastoupíte, nechcete z toho vystoupit. Naopak. Své poznání chcete sdílet. A tak se stáváte průvodcem a inspirátorem.“

Den a čas semináře: úterý 21. 3. 2023 18–20

Lektor: Jana Kuchařová

cena: 390 Kč