Fitness kalanetika

Chcete si pořádně zacvičit, zpevnit a vytvarovat tělo? Vyzkoušejte toto dynamické cvičení s vynikající známou cvičitelkou a trenérkou Sylvou Sládečkovou, neustále usměvavou energickou ženou, která je sama o sobě velkou motivací a inspirací. Zcela Vás nakazí svým elánem, optimismem a nadšením z cvičení! 🙂

Fitness kalanetika se zaměřuje na celé tělo a vytvarovat tak můžete i problematické partie, na které byste se při jiném cvičení nemohli zaměřit. Cvičením se výborně uvolníte, zpevníte si celou postavu, dodá vám potřebnou energii a chuť do života! 

Fitness kalanetika je oproti klasické hodině vedena ve svižnějším tempu, je doplněna o další posilovací cviky a také jsou využívány lehké činky. Úvodní část je zahřívací, s jednoduchou choreografií, závěr lekce patří uvolnění a relaxaci.

Přijďte si dát pořádnou energetickou vzpruhu, která Vás báječně nabije a nastartuje do nového týdne! 🙂

Naše dárky pro Vás 

Připravili jsme pro Vás speciální dárek ke kurzu – video lekci, kterou můžete využívat kdykoliv budete mít čas a chuť a zacvičit si tak z pohodlí domova. 🙂

Můžete se ještě také těšit na druhý krásný dárek, který od nás ke kurzu dostanete – Léčivé meditace na každý den od vynikající známé spisovatelky a terapeutky Ester Davidové. Věříme, že Vám udělají radost a přinesou odpočinek a pohlazení na duši. Více o Ester a její krásné práci naleznete zde https://esterdavidova.com/.

  Inspirace pro zdraví – eBook Lékárnička v hlavě, která je dostupná ke stažení zdarma na webových stránkách lektorky, terapeutky a průvodkyně po krajině mysli Terezy Kramerové. Na jejím webu Vědomý život s radostí, moudrostí a vnímáním souvislostí najdete spoustu dalších pokladů a inspirace…  Lékárničku ke stažení zdarma najdete zde https://terezakramerova.cz/ebook-zdarma/ a https://terezakramerova.cz/.

 

Těší se na Vás 

Sylva

Den a čas kurzu: neděle 18–19

Lektor: Sylva Sládečková

1 290 Kč / 10 lekcí

+ 1 video lekce a audio meditace na každý den jako dárek ke kurzu 

 nebo

2 390 Kč / 20 lekcí

+ 1 video lekce a audio meditace na každý den jako dárek ke kurzu 

 

Zahájení kurzu: není od září momentálně otevřená