Filipínské léčení – léčitel Lino be Guinsada  

Filipínský léčitel Lino léčí rukama, jejíchž pomocí odstraňuje z těla „zmaterializované“ nemoci v podobě bloků, čistí a harmonizuje čakry a celý energetický systém. Využijte přítomnosti pana Lina v naší republice ke svému léčení, uzdravení a harmonizaci těla i mysli. Pan Lino jezdí do Evropy už skoro 30 let a do ČR přes 21 let a pomohl již velkému množství lidí. Teď tady nebyl dva roky a o jeho léčení je tak obrovský zájem. Léčení je vhodné pro lidi nemocné, se zdravotními problémy, ale i pro lidi zdravé, kteří chtějí své tělo energeticky očistit, zharmonizovat a odstranit případné bloky či negativní nánosy v energetickém systému, které by se mohly časem somatizovat do nějakého zdravotního problému.

„Filipínský léčitel je nástroj Ducha Svatého. Během léčení jsou odstraňovány příčiny problému a nemocné buňky. Světlo odebírá problém-nemoc v rámci fyzických, psychických a mentálních sil člověka, záleží v jakém stádiu nemoci člověk léčitele-Světlo navštíví. Některému člověku stačí harmonizace, některému jedno léčení a jinému pomůže více léčení. K uzdravení vede spolupráce mezi člověkem a Duchem svatým tzn. že někdy jsou odebrány příčiny problému, tedy nemoc jako taková, protože nemoc je přítelem člověka, který pomáhá člověku si uvědomit kdy, kde a s kým jednal proti své podstatě, tedy lásce a vědomí. Pokud se skrze nemoc poučíme, světlo odebírá nemoc, tj. důsledky příčin trvale, pokud nemoc jako přítele a učitele nepochopíme, co nám svou přítomností chce říci, neuvědomíme si příčinu nemoci v duchovní rovině, pak je možné, že nemoc trvá nebo se opakuje nebo přijdou jiné nemoci a problémy, dokud se nezačneme chovat vědomě. O výsledku léčení rozhoduje Duch Svatý, tedy absolutní vědomá energie, která ví, co je pro daného člověka nejlepší z pohledu evoluce duše. Léčení je spirituální, tudíž jde o to, mimo jiné, jak jsme otevření a jaká je velikost naší víry“.

 

JAK PROBÍHÁ FILIPÍNSKÉ LÉČENÍ

Léčení probíhá takto: pacient si lehne na záda, na lehátko, léčitel se pomodlí – přiloží svou ruku na čelo pacienta, poté přechází do oblasti solar plexu a dochází k filipínskému léčení, na které se můžete podívat, ale nemusíte, záleží jak to budete cítit. Dále dochází k harmonizační masáži a pomocí chiropraktických úkonů jsou pacientovi uvolňovány svaly, klouby. Nakonec se opět léčitel pomodlí za uzdravení pacienta.

Na konci léčení dostane pacient všeobecné informace: co jíst, pít, dělat, nedělat. Je to z důvodu, aby si pacient sám nenarušil proces léčení, který mu léčitel nastartuje. Samoléčící proces trvá tak dlouho, dokud jsme schopni být v harmonii, bez stresu, bez prožití silných emocí, tzn. u někoho týden, měsíc až tři měsíce.

Pokud léčitel doporučí léčení opakovat, je to z toho důvodu, že vidí, že je třeba v léčení pokračovat. Při prvním léčení dochází k celkové harmonizaci organismu, jsou odstraňovány blokády z těla, které jsou v danou chvíli nezbytně nutné pro zdravý chod organismu. Např. když máme velký problém s okem a přitom chybí energie ve žlučníku, pak se léčitel věnuje žlučníku. Při druhém léčení (zvláště pokud je v krátké době za prvním léčení) už se může věnovat hlubším problémům těla, nejen fyzického, ale i energetických.

Proč nestačí jedno léčení (předpokládáme, že na léčení přijdou nemocní lidé nebo lidé se zdravotním problémem)?

Jelikož léčitel vstupuje do těla skrze solar plexus, což je sídlo nervové soustavy, nemůže odstranit všechny energetické blokády najednou. Naše nervová soustava by to nevydržela, a to není účelem léčení. Proto je dobré mít pauzu mezi léčeními, min. 1,5 hodiny.

Pan Lino často říkává, že pokud bychom my, lidé, měli svá srdce otevřena naplno, pak by stačilo pouze jedno léčení a byli bychom hned uzdraveni. Realita je však jiná a proto zatím potřebujeme vícero léčení.  Každé další léčení nám otevírá i naše srdce.

 

Den a čas léčení: středa 12. 10. 2022

přesný čas individuálního léčení můžete vybírat v rozmezí od 9 do 19 h

Léčitel: Lino be Guinsada

Příspěvek za léčení: 2 000 Kč

objednání na info@sundara.cz nebo 723 294 939