Dovolená u moře s jógou

Srdečně Vás zveme na úžasnou dovolenou s jógou u moře na překrásném místě Makarské riviéry v Chorvatsku ve dvou termínech. Dovolená je vhodná jak pro jednotlivce, tak pro rodiny s dětmi.

Ubytování je v krásných apartmánech s výhledem na moře přímo u nádherné dlouhé kamínkové pláže na konci malé a klidné vesničky Brist (mezi letovisky Podaca a Gradac). Procházkou lze za 30 minut dojít do letoviska Gradac. Přímo v Bristu je několik restaurací, stánky s ovocem a zeleninou, pekárna, zmrzlina, vinárna a pár stánků se suvenýry. Pláž je kamínková a je na ní spousta malebných zákoutí s kameny či borovicemi. Voda v moři je křišťálově čistá.

Jóga se cvičí dvakrát denně, v ranních a podvečerních hodinách, na krásné terase s výhledem na moře. Lekce vede vynikající certifikovaná lektorka jógy a dula Mgr. Jana Dudová. Během cvičení je pro Vás zajištěno profesionální hlídání dětí, takže pokud jedete s dětmi, můžete si lekce jógy naplno užít a věnovat tak čas jen sobě. Můžete si také připlatit i další hlídání dětí během dne. Kromě každodenního cvičení jógy na Vás čeká také spousta dalších krásných aktivit.

V nabídce jsou i fakultativní výlety. Možnost si přikoupit krásný extra balíček za 500 Kč, který obsahuje 1 x párovou jógu (partner zdarma) a 1 x workshop čakra jógy.

V tomto období ještě není v Chorvatsku sezóna, ale počasí je nádherné a je tam krásný klid a pohoda. 🙂

Těší se

 Jana Dudová

Termín: pátek 31. 5.–neděle 9. 6. 2019 vč. cesty

Lektor: Jana Dudová

Přihlášení a více informací e-mailem na info@sundara.cz nebo na tel.: (+420) 723 294 939

Kde: Chorvatsko, Makarská riviéra, Brist mezi letovisky Podaca a Gradac