Dech života aneb moudrost skrytá v těle

Víte, že je v našem těle ukrytý poklad, který nás udržuje v harmonii? Naše tělo je zázrak a pouhým dotykem dokážeme aktivovat tuto sílu, aby nastal samoléčebný proces. Jak? To dokáže metoda Kraniosakrální terapie, velmi účinná při nejrůznějších potížích. Jde o metodu, kdy nasloucháme tzv. Dechu života, základnímu projevu životní síly v každém člověku. Nejedná se ale o klasický plicní dech, projevuje se jako pulzace různých tkání v těle, přičemž tím úplně nejzákladnějším jevem je pulzace mozkomíšního moku proudícím mezi lebkou (kranio) a křížovou kostí (sacral). Seznámíme se tedy s tímto dechem, který je moudrý a ví přesně, co je třeba udělat pro harmonii a regeneraci našeho těla.

Stejně tak se podíváme na léčbu dotykem, jak pomoci sám sobě nebo druhým v akutním případě, pokud zrovna není v blízkosti terapeut. Také si povíme a ukážeme, jak si udělat kolem sebe ochranu proti stresujícímu okolí a harmonizaci svých hlavních energetických center. 

Michala Selina Králová: „Kraniosakrální terapie je pro mě metoda pomáhající, otevírající nové vhledy a pojetí o člověku. Je pro mě zázrakem, na který jsme zapomněli, že s ním umíme pracovat. Celý náš tělesný systém je důmyslný a ukazuje nám, co v našem těle funguje a co ne, ale i jak to napravit. Stačí jen našemu tělu naslouchat.“  www.selina.cz

Těší se na vás

Michaela Králová  

Den a čas workshopu: 5. 10. 2017  20-21:30 h.

Lektor: Michaela Králová

Rezervace a přihlášení: e-mailem na info@sundara.cz nebo u Lenky Dzidová na tel.: (+420) 723 294 939 (počet míst je omezený)

 

Kde: Studio Sundara, Dvorní 756/9, Ostrava–Poruba   www.sundara.cz