Čakra jóga – SVADHISTHANA – DRUHÁ ČAKRA

Čakry jsou energetická centra našeho těla, jsou zdrojem energie, která proudí naším tělem. Někdy mohou být čakry blokovány, naše životní energie nemůže volně proudit. Blokace čaker se projevuje na fyzické i psychické úrovni, můžeme se cítit unaveni, bez nálady, můžeme mít různé zdravotní potíže…

Dobrou zprávou je, že čakry můžeme harmonizovat. Slouží nám k tomu vizualizace, afirmace, cvičení jógy, ale také třeba aromaterapie.

Tématem tohoto semináře je druhá čakra – SVADHISTHANA.

Na začátku semináře si krátce připomeneme první základní čakru a dotkneme se témat, která v nás mohla otevřít.

Potom přejdeme ke druhé čakře, čakře vody, citů, sexuality (opět téma vlastního těla), vášně, kreativity, plynutí (téma lpění), okruhu ledvin. Pokud čakra funguje, člověk se přirozeně těší a raduje ze svého života, otevírá se novým věcem a důvěřuje lidném.

Jinými slovy. „Miluji svůj život, dovoluji si být sám sebou a žít v hojnosti.“ Na seminář si můžete obléct či přinést něco oranžového.

Seminář je rozdělen na teoretickou a praktickou část, budeme pracovat sami se sebou, naučíme se vnímat své tělo i emoce, budeme respektovat sami sebe, budeme tady a teď.

Souhrn informací o této čakře obdržíte i v písemné podobě.

Součástí semináře je také cvičení jógy, relaxace a krátká meditace.

Jóga není jen cvičení, je to životní filozofie. Jóga zahrnuje všechny stránky života, od pohybu, přes myšlení až po stravu a lidské vztahy. Není to jen o ovládání vlastního těla a životní energie, ale také o mysli a emocích, o sebepoznání. Cílem jogínů je dosažení životní harmonie, v souladu se svým Já. Po harmonii v životě a celistvém zdraví toužíme všichni. Jóga tak může být jednou z cest.

Lekcí vás bude s laskavou a jemnou péčí provázet lektorka Pavlína Sokolová, velká milovnice přírody, instruktorka jógy, detoxikační terapeutka a karmická numeroložka. Vytvoří milý a bezpečný prostor pro vaše sebepoznání a vaši cestu a růst s jógou. 🌱

 

Těší se na Vás

Pavlína

Den a čas semináře: neděle 11. 12. 2022  18 – 20

Lektor: Pavlína Sokolová

Termíny seminářů:

13.11. Múladhára, 11.12. Svádhišthána, 13.1. Manipúra, 10.2. Anaháta, 10.3. Višuddha, 14.4. Ádžňa, ?.5. Sahasráta,

cena:

2 100 Kč / 7 lekcí

330 Kč / lekce