Čakra jóga – ANAHATA – ČTVRTÁ ČAKRA

Čakry jsou energetická centra našeho těla, jsou zdrojem energie, která proudí naším tělem. Někdy mohou být čakry blokovány, naše životní energie nemůže volně proudit. Blokace čaker se projevuje na fyzické i psychické úrovni, můžeme se cítit unaveni, bez nálady, můžeme mít různé zdravotní potíže…

Dobrou zprávou je, že čakry můžeme harmonizovat. Slouží nám k tomu vizualizace, afirmace, cvičení jógy, ale také třeba aromaterapie.

Tématem tohoto semináře je čtvrtá čakra – ANAHATA – srdeční čakra.

Na začátku semináře se krátce dotkneme témat, která v nás předchozí čakry mohly otevřít a pak už nás čeká výjimečná čakra – srdeční čakra, sídlo lásky bez podmínek, radosti ze života, empatie, jemnosti, schopnosti otevřít se a důvěřovat.

Srdeční čakra v rovnováze, to je to, oč tu běží. Přijďte poléčit přesně to, co potřebujete, přijďte se otevřít lásce bez podmínek.

„K otevření srdeční čakry je třeba zbavit se obranných mechanismů, abychom mohli zakusit lásku, jež je přirozeným stavem našeho bytí.“   Andrea Judith

Na seminář si můžete obléct či přinést něco zeleného nebo růžového. .

Seminář je rozdělen na teoretickou a praktickou část, budeme pracovat sami se sebou, naučíme se vnímat své tělo i emoce, budeme respektovat sami sebe, budeme tady a teď.

Souhrn informací o této čakře obdržíte i v písemné podobě.

Součástí semináře je cvičení jógy, relaxace a krátká meditace.

Jóga není jen cvičení, je to životní filozofie. Jóga zahrnuje všechny stránky života, od pohybu, přes myšlení až po stravu a lidské vztahy. Není to jen o ovládání vlastního těla a životní energie, ale také o mysli a emocích, o sebepoznání. Cílem jogínů je dosažení životní harmonie, v souladu se svým Já. Po harmonii v životě a celistvém zdraví toužíme všichni. Jóga tak může být jednou z cest.

Lekcí vás bude s laskavou a jemnou péčí provázet lektorka Pavlína Sokolová, velká milovnice přírody, instruktorka jógy, detoxikační terapeutka a karmická numeroložka. Vytvoří milý a bezpečný prostor pro vaše sebepoznání a vaši cestu a růst s jógou. 🌱

Těší se na Vás

Pavlína

Den a čas semináře: neděle 25. 2. 2023  17:30 – 19:30

Lektor: Pavlína Sokolová

cena:

420 Kč / lekce