Čakra jóga – ADŽNA – ŠESTÁ ČAKRA

Čakry jsou energetická centra našeho těla, jsou zdrojem energie, která proudí naším tělem. Někdy mohou být čakry blokovány, naše životní energie nemůže volně proudit. Blokace čaker se projevuje na fyzické i psychické úrovni, můžeme se cítit unaveni, bez nálady, můžeme mít různé zdravotní potíže…

Dobrou zprávou je, že čakry můžeme harmonizovat. Slouží nám k tomu vizualizace, afirmace, cvičení jógy, ale také třeba aromaterapie.

Na začátku semináře se krátce dotkneme témat, která v nás předchozí čakry mohly otevřít a připomeneme si krční čakru.

Potom přejdeme k šesté čakře, čakře třetího oka, která je spojená s naší intuicí a moudrostí, čakra tvoří hranici mezi lidským a božským vědomím, v tomto bodě se setkávají tři hlavní energetické kanálky, na fyzické rovině tuto čakru představují oči, tématem je slovo „vidím, pozoruji“. Tuto čakru budeme jemně poznávat.

 „Pokud chcete skutečně vidět, je třeba, abyste přestali být středem obrazu.“

 Šrí Auróbindó

Na seminář si můžete obléct či přinést něco inkoustově modrého

Seminář je rozdělen na teoretickou a praktickou část, budeme pracovat sami se sebou, naučíme se vnímat své tělo i emoce, budeme respektovat sami sebe, budeme tady a teď.

Souhrn informací o této čakře obdržíte i v písemné podobě.

Součástí semináře je cvičení jógy, relaxace a krátká meditace.

Jóga není jen cvičení, je to životní filozofie. Jóga zahrnuje všechny stránky života, od pohybu, přes myšlení až po stravu a lidské vztahy. Není to jen o ovládání vlastního těla a životní energie, ale také o mysli a emocích, o sebepoznání. Cílem jogínů je dosažení životní harmonie, v souladu se svým Já. Po harmonii v životě a celistvém zdraví toužíme všichni. Jóga tak může být jednou z cest.

Lekcí vás bude s laskavou a jemnou péčí provázet lektorka Pavlína Sokolová, velká milovnice přírody, instruktorka jógy, detoxikační terapeutka a karmická numeroložka. Vytvoří milý a bezpečný prostor pro vaše sebepoznání a vaši cestu a růst s jógou. 🌱

Těší se na Vás

Pavlína

Den a čas semináře: neděle 21. 4. 2024  17:30 – 19:30

Lektor: Pavlína Sokolová

cena:

420 Kč / lekce