Výroba barefoot sandálů

Milí přátelé, léto je tady 🙂 a proto jsme pro Vás připravili náš již tradiční a velmi oblíbený workshop výroby barefoot sandálků! Takže všichni, co takové botky ještě nemáte a chcete si je vyrobit, přijďte si vlastnoručně vyrobit své huarache sandálky!

Na workshopu se naučíte vyrábět barefoot sandály pro celou rodinu a dozvíte se, proč je bosá chůze potažmo nošení barefoot obuvi prospěšné pro naše tělo a zdraví.

Odnesete si jeden hotový pár a pokud budete mít zájem, můžete si nakoupit i materiál na výrobu dalších kousků u vás doma.

S sebou nepotřebujete nic než dobrou a tvořivou náladu a chuť vyzkoušet něco nového. Pokud si však donesete vlastní zapalovač a velké nůžky, nebudete muset čekat na kolegy, než vám pomůcky předají (nebude k dispozici tolik nůžek a zapalovačů, aby mohli stříhat všichni současně).

Workshop vede skvělá Mgr. Jana Dudová – pedagožka, výtvarnice, masérka a dula, která se vedle mnohého věnuje posledních pět let jako lektorka propagaci zdravé obuvi.

Max. počet účastníků je 15 osob.

Přijďte i s dětmi, mohou si hrát, zatímco vy budete tvořit.

Těší se

Jana Dudová

Den a čas workshopu: středa 13. 7. 2022 17:30–20

Lektor: Jana Dudová

cena: 590 Kč (workshop vč. materiálu na výrobu 1 páru sandálů)

Registrace prostřednictvím formuláře (počet míst je omezený). Po přihlášení a uhrazení částky obdržíte potvrzovací e-mail.

Kde: Studio Sundara, Dvorní 756/9, Ostrava–Poruba   www.sundara.cz