Psychohygiena pro maminky na mateřské

Psychohygiena na mateřské je jako draní peří nebo úplňkový sběr bylin, je to ženský rituál o ženách a pro ženy.

Srdečně zveme všechny ženy, kterých se toto téma dotýká, maminky, těhotné i single na praktickou besedu s Mgr. Alenou Skalnou, která vám přiblíží nejčastější témata spojená s obdobím po porodu dítěte, na mateřské, s obdobím péče o malé děti či s obdobím přechodu v matku, ženu a partnerku.

Alena Skalná je máma tří dětí, intuitivní průvodkyně a filosofka, která již třetím rokem pořádá pravidelné setkání maminek s dětmi do 2 let Psychohygiena na mateřské. Touto cestou předává ženám své cenné nasbírané zkušenosti, otevřeně a srozumitelně promlouvá o všedních i nevšedních stresech, se kterými se dnešní žena po porodu potkává a zároveň ukazuje cesty a nástroje, jak využít toto pro ženu ne úplně snadné období k lepšímu sebepoznání a růstu.

Ukáže Vám nejosvědčenější techniky a možnosti svépomoci, abyste se cítily sebevědomě, úspěšně a byly schopné užít si tento krásný čas naplno s radostí a lehkostí.

Ženy s malými dětmi se mohou poprvé ve svém životě ocitnout v sociální izolaci, mají často svou psychohygienu i sebe až na posledním místě. Proto je velmi důležité o těchto tématech otevřeně hovořit.

Více o Aleně na www.alenaskalna.cz, facebook Vhledma – Sebepoznáním k SOBĚ.

Těší se na vás

Alena

Den a čas besedy: pondělí 29. 11. 2021 9:30–12
(beseda je plánována za přítomnosti dětí)

Lektor: Alena Skalná

cena: 350 Kč

Registrace prostřednictvím formuláře (počet míst je omezený). Po přihlášení a uhrazení částky obdržíte potvrzovací e-mail.

Kde: Studio Sundara, Dvorní 756/9, Ostrava–Poruba   www.sundara.cz