Psychohygiena pro maminky na mateřské

Psychohygiena na mateřské je jako draní peří nebo úplňkový sběr bylin, je to ženský rituál o ženách a pro ženy. Využijte jedinečnou možnost získat otevřeně a srozumitelně shrnutí nejosvědčenějších technik a možností, jak v období mateřství nepřijít o rozum, naopak, jak využít tento krásný čas k lepšímu sebepoznání a růstu.

Ženy s malými dětmi, se mohou poprvé ve svém životě ocitnout v sociální izolaci, mají často svou psychohygienu i sebe až na posledním místě. Proto je akce záměrně určená pro maminky s dětmi do 2 let, aby mohly být přítomny, ale aby nedocházelo k emočnímu přenosu mezi matkou a dítětem.

Praktickou besedou vás provede Mgr. Alena Skalná:

„Jsem VHLEDMA, poskytuji vhledy. Jsem tlumočníkem, spojencem, impulsem NIKOLI hybnou silou na vaší cestě za ZMĚNOU. Jsem tu pro ty, kteří chtějí aktivně měnit svá nastavení a návyky, pro ty, co se nebojí brečet a křičet a přijímat své „ne“dokonalosti. Při konzultacích pracuji velmi intuitivně na základě toho, co mi vy sami o sobě řeknete. Dále čerpám z mnoha metod – kineziologie, konstelace, energetická medicína, EVA, Bachovy esence, vizualizace, dechová cvičení, zpěv, tanec a SLOVO.“

Více o Aleně na www.alenaskalna.cz, facebook Vhledma – Sebepoznáním k SOBĚ.

Těší se na vás

Alena

Den a čas besedy: čtvrtek 17. 6. 2021 9:30–11:30 (beseda je plánována za přítomnosti dětí)

Lektor: Alena Skalná

Registrace prostřednictvím formuláře (počet míst je omezený – max. 20). Po přihlášení a uhrazení částky obdržíte potvrzovací e-mail.

Kde: Studio Sundara, Dvorní 756/9, Ostrava–Poruba   www.sundara.cz