Masáže miminek a batolat

Milé maminky, srdečně vás zveme na krásný workshop, který pravidelně opakujeme – masáže miminek a batolat – s dulou, masérkou a lektorkou jógy Mgr. Janou Dudovou, úžasnou ženou a maminkou tří dětí.

Workshop pro všechny maminky malých i větších dětí, které chtějí prohloubit vztah se svými dětmi a umožnit svým dětem (i sobě) relaxaci skrze masáž a usnadnit jim tak večerní usínání.

Masáže miminek i starších dětí působí pozitivně nejen na fyzický, ale především na psychický vývoj dítěte. Masáž dává dítěti pocit klidu, pohody a bezpečí, blízkost pečující osoby.

Upevňuje vztah mezi maminkou a miminkem, je vhodná k celkovému zklidnění dítěte před spánkem. Dalším důležitým účinkem dětských masáží je pozitivní vliv na pohybovou soustavu dítěte a jeho motorický vývoj, lepší se také trávení a vyprazdňování miminka.

Na workshopu se seznámíte s dalšími přínosy masáže dětí a miminek, naučíte se základům masáží a jejich použití v praxi.

Namícháte si svůj vlastní masážní olej na míru, dozvíte se, jak je možné pomoci dítěti s bolestmi bříška nebo se zklidněním před spánkem.

Přihlášení nejpozději do 25. 6.! Počet míst je omezený!

Těší se

 Jana Dudová

Den a čas workshopu: úterý 29. 6. 2021 11–12

cena: 250 Kč (v ceně je workshop, masážní olej a olej vlastní výroby, který si odnesete domů)

Lektor: Jana Dudová

Registrace prostřednictvím formuláře (počet míst je omezený). Po přihlášení a uhrazení částky obdržíte potvrzovací e-mail.

Kde: Studio Sundara, Dvorní 756/9, Ostrava–Poruba   www.sundara.cz