Klíčový návyk úspěšných lidí, který je stále utajen – Ráno dělá den

Změň svá rána a tím i své dny, týdny, měsíce… tohle je život – nic víc už nebude…

Tento seminář je určen všem, kteří touží po změně životního stylu, chtějí pozvednout svůj život na vyšší úroveň. To ale není možné bez času pro sebe. Jak se může něco změnit ve vašem životě, když si na to neuděláte čas? Čekali byste, že vám narostou svaly bez toho, aniž byste si našli čas na cvičení a šli cvičit? Jak ten čas ale získat? Každý máme 24 hodin denně a je jen na nás jak je uchopíme. Ten čas uteče tak, jako tak. My jsme spisovateli našeho životního příběhu a každé nové ráno je jeho další stránkou.

Co když to můžete dělat chytře… Co když je základním kamenem sebeláska, co když se dáte na první místo hned po ránu… Co když si to prostě dovolíte a začnete si ten život pořádně užívat, ať se děje co se děje. Vše začíná v naší mysli… Pokud chcete přivítat ve svém životě něco, co nemáte, je potřeba udělat něco, co jste ještě nedělali. Možná přemýšlíte, co udělat jinak, abyste měli jiné výsledky.

Jaké by to bylo přijít na kloub tomu, jak mít více energie a času na to, co vás baví. Jak se cítit skvěle už od rána?

Podělím se s vámi o to:

– proč mi rána změnila život a co mi to přineslo
– jak se vám může propsat klíčový návyk do všech oblastí vašeho života
– že je možné se z noční sovy stát ranním ptáčetem
– jak důležité jsou činnosti, které děláme večer a ráno
– proč se říká ráno dělá den
– jak jsem pochopila, co je ten klíčový návyk a proč
– jak jsem se naučila neodkládat budík, stejně tak jako své sny

Dozvíte se, co se děje s naším mozkem a tělem ráno a večer, proč je to nejlepší doba na to ze sebe vybudovat tu nejlepší verzi sama sebe.

Jsme tím, co děláme, když nás nikdo nevidí. Volba je na nás. Jak to uchopíme a kam zaměříme naši pozornost, když naše pozornost je tvůrčí síla?

Seminář je pro ty, kteří chtějí změnit své nemůžu na můžu.

Kdo je Olga Šimková?
Jsem podnikatelka, networkerka a žena, která skrze každodenní propojení mysli, srdce, duše, zdraví a úsměvu našla sama sebe. Prošla jsem kurzem Sebelásky, Vděčnosti, Poznej sám sebe, Body-restart, Dej a bude ti dáno, semináře VIBE, 4 Energie, mentoring (Mark Dzirasa) a dalších. Opustila jsem práci cestovní konzultantky a vytvořila projekt Ranostajky (v rámci business mentoringu se Zuzzi Husarovou), který inspiruje ostatní ke změně životního stylu skrze klíčový návyk hned od rána (proto Ranostajky). Vedu konzultace zaměřené na seberozvoj, a také online kurz zaměřený na probuzení energie.

Těším se na vás

Oli

Den a čas semináře: neděle 16. 1. 2021 9–11

Lektor: Olga Šimková

cena: 490 Kč

Přihlášení přes formulář (počet míst je omezený). Po přihlášení a uhrazení částky obdržíte potvrzovací e-mail.

Kde: Studio Sundara, Dvorní 756/9, Ostrava–Poruba   www.sundara.cz