Breathwork

Pojďte zažít sílu Breathwork meditace na živo! Co je vlastně Breathwork? Práce s dechem, která dokáže zázraky. Dostává nás totiž do změněného
stavu vědomí. Do stavu, kdy se naše vědomí potkává s nevědomím. Právě v tomto stavu můžeme uzdravovat emoce, zbavit se napětí, stresu, ale i měnit omezující vzorce naší mysli. Při Breathwork se dostáváme do svého nitra, uvolňujeme emoce a vše, co se v nás roky hromadilo. Nejčastější věta po Breathwork je: „Bylo to jako cesta domů.“ Ano, je to cesta k sobě.

Breathwork je krásným způsobem, který nám dovolí pracovat nejen na úrovni vědomí a nevědomí, ale také na úrovni těla. Skrz dech uvolníme zablokovanou energii v těle. A tím odejdou i bolístky z minulosti, které stále ovlivňují naše fungování v přítomném okamžiku. Dech pomáhá docílit větší lehkosti v životě, otevřít se novým možnostem a probudit svůj potenciál a kreativitu.

Co nás čeká během setkání?

➡️ Zažijete vedenou meditaci a Breathwork meditaci. Pro každého je cesta Breathwork jedinečná. Breathwork a transformační dech, který se naučíte, je magický, najde si svoji cestu. Vezme vás tam, kam jste připraveni jít, uvolní to, co už nepotřebujete, uzdraví bolest právě tam, kde je potřeba. Během Breathwork se dostanete do změněného stavu vědomí. Tento stav, kdy se potkává naše vědomí a nevědomí, je velmi léčivý a transformační.

➡️ Breathwork má nespočet benefitů na všech úrovních, fyzické, emoční, mentální a duchovní. Dech otevírá energetické kanály v těle a umožňuje, aby se to, co jsme doposud drželi, dostalo na povrch a uvolnilo. Mohou to být potlačené emoce, fyzické bloky v těle, přesvědčení, omezující vzorce, vzpomínky, stresové situace, traumata, závislosti apod.

➡️ Při breathwork se dostáváme do změněného stavu vědomí, kde se setkává naše vědomá a nevědomá část mysli. Právě tam se dějí kouzla.

➡️ Breathwork pomáhá aktivovat podvědomou mysl a přinést povědomí a postřehy, k nimž se tradiční terapie snadno nedostane. Pracuje na úrovni vědomí, nevědomí, a také na úrovni těla. V těle jsou velmi často uložená traumata, i ta, která už jsme vytěsnili z mysli a zapomněli. Ale právě tyto potlačené zážitky a emoce nám nedovolují posunout se dál v životě. Pomocí dechu uvolníme nezpracované emoce, a tím se stáváme svobodnější…

Díky Breathwork:

⚜️ probudíte své vědomí a intuici
⚜️ najdete cestu k sobě
⚜️ pochopíte minulost a necháte ji odejít
⚜️ uvolníte se tak, jako nikdy před tím
⚜️ vstoupíte do své vnitřní síly a nastavíte své hranice
⚜️ spojíte se svým tělem
⚜️ uvědomíte si své bytí tady a teď
⚜️ zbouráte limity, které vás brzdí v životě

Ester Kozlovská je certifikovanou Breathwork facilitátorkou. Provede vás cestou Breathwork a ukáže vám, jaká síla ve vás je.

Těší se na vás

Ester Kozlovská

Den a čas workshopu: sobota 9. 10. 2021 18–20:30

Lektor: Ester Kozlovská

cena: 699 Kč

Další informace a registrace zde.

 

Kde: Studio Sundara, Dvorní 756/9, Ostrava–Poruba   www.sundara.cz