Vinyasa jóga

Srdečně Vás zveme na lekce skvělé Vinyasa jógy pod vedením báječné lektorky Pavlíny Sokolové, kde společně v rytmu dechu rozpohybujete tělo a objevíte v něm nové možnosti a úžasný prostor.

Vinyasa je dynamický styl jógy, ve kterém se budeme učit správnému držení těla, naučíme se propojit svůj dech s pohybem, protáhneme se a posílíme nejen střed těla. Naučíme se lépe vnímat své tělo a sami sebe. A trochu se i zapotíme.

Ve vinyase je každý pohyb přesně synchronizován s dechem, na který je také kladen prvotní důraz. Jako příklad lze uvést pozdrav slunci, kdy se podle dechu plynule přechází z pozice do pozice. Překlad slova vinyasa zní „spojení“, které v józe samotné znamená hlavně spojení dechu a ásany nebo také spojení samotných ásan do plynulých sestav při cvičení. Na závěr nás čeká uvolnění v relaxaci.

Náš dárek pro Vás 

Připravili jsme pro Vás krásný dárek ke kurzu – Léčivé meditace na každý den od vynikající známé spisovatelky a terapeutky Ester Davidové. Věříme, že Vám udělají radost a přinesou odpočinek a pohlazení na duši. Více o Ester a její krásné práci naleznete zde https://esterdavidova.com/.

 Inspirace pro zdraví – eBook Lékárnička v hlavě, která je dostupná ke stažení zdarma na webových stránkách lektorky, terapeutky a průvodkyně po krajině mysli Terezy Kramerové. Na jejím webu Vědomý život s radostí, moudrostí a vnímáním souvislostí najdete spoustu dalších pokladů a inspirace…  Lékárničku ke stažení zdarma najdete zde https://terezakramerova.cz/ebook-zdarma/ a https://terezakramerova.cz/.

Těší se na Vás 

Pavlína

Den a čas kurzu: pondělí 16:15–17:15 (sál 2) a čtvrtek 15:50–16:50 (sál 1)

oba kurzy jsou pro začátečníky

Lektor: Pavlína Sokolová

1 390 Kč / 10 lekcí

+ audio meditace na každý den jako dárek ke kurzu 

jednorázové vstupné 170 Kč

Zahájení kurzu: pondělí 31. srpna a čtvrtek 3. září 2020