Rozdíl mezi hodným a zodpovědným rodičem

Milí rodiče či nastávající rodiče, srdečně Vás zveme na opakování vynikající přednášky úžasné ženy a terapeutky Renáty Cholevíkové – Rozdíl mezi hodným a zodpovědným rodičem (aneb jak lépe pochopit své děti a nebát se nastavit hranice)! Přednáška pro rodiče, kteří se zajímají o to, jak žít s dětmi v pohodě, respektu a lásce a nezbláznit se 🙂 Tentokrát máte možnost sledovat přednášku online nebo ze záznamu z pohodlí vašeho domova.

Většina rodičů se domnívá, že přesně ví, co si jejich děti myslí. Dobří rodiče chtějí pro své děti jen to nejlepší a myslí si, že dobře vědí, co to „nejlepší“ je. Výchova je složitý proces a jeho důležitou součástí je umění vzájemně si naslouchat a respektovat se. Jenže…

Co to vlastně je respektovat? Kde je ta správná míra respektu jednoho k druhému?

Na počátku všeho je náš pocit… Pak přijetí, že naše děti nejsou hloupé a rozumí úplně všemu, co jim říkáme, i neříkáme… Avšak mnohdy moc nerozumí tomu, proč něco říkáme a něco jiného děláme. A tak … reagují po svém. A my se v tom často točíme s nimi a nerozumíme jeden druhému…

Seminář vede Mgr. Renáta Cholevíková: Poradce v oblasti komunikace, výchovy a mezilidských vztahů s kineziologickým zaměřením, lektorka Montessori kurzů. Před rodičovskou dovolenou profesně 5 let jako Etoped – poradenský pracovník ve Středisku výchovné péče – pobytové zařízení pro děti s problémovým chováním, děti s „dys“ funkcemi, diagn. ADHD atd. Pracovala se souvislostmi mezi pohledem rodičů a příběhem samotných dětí. Dnes také máma šestiletého chlapce, která denně řeší nejrůznější situace, jako všichni rodiče.

Na setkání s Vámi se těší ♥

Renáta

Den a čas přednášky: ONLINE pátek 29. 1. 2021 19–21:30

Lektor: Renáta Cholevíková

cena: 350 Kč

Přihlášení e-mailem na info@sundara.cz nebo prostřednictvím formulářePo přihlášení a uhrazení částky 350 Kč na č. ú. 2601498325/2010 FIO banka (do zprávy pro příjemce uveďte prosím své jméno) Vám zašleme na e-mail odkaz, přes který se 15 minut před začátkem semináře připojíte a přihlásíte k online vysílání. Stačí Vám pouze připojení k internetu. K záznamu se můžete kdykoliv vrátit.

Kde: Studio Sundara, Dvorní 756/9, Ostrava–Poruba   www.sundara.cz