NAŠE TĚLO NÁM UKAZUJE STAV NAŠÍ MYSLI

Jak myslíme, tak se cítíme a v takovém stavu je naše tělo.

Pokud potlačujeme naše EMOCE – máme NEMOCE.

Naše duše má jediný způsob, jak se s námi spojit, pokud se od sebe oddělíme.

Emoce jsou pohyb, nemoci zastavení se.

Co Vám přednáška Nemoc – tělo a duše vám vzkazují přinese?

Většina z nás se v dětství chovala a reagovala tak, jak nám to poradili „ONI“. Ti, které jsme milovali a věřili jim. Toužili jsme po tom, aby nás přijali. Naši rodiče a také ti, kteří nás vychovávali – naši učitelé. Byli větší, starší, silnější a byli jsme na nich závislí. Věřili jsme, že jsou moudří, a tak utvářeli naše zákony, které nám nyní vládnou. Místo toho, abychom my tvořili své zákony podle toho, jak nám slouží. A potom se dostaneme do situace, kdy se nám něco nelíbí a místo toho, abychom nějak zareagovali, tak emoci potlačíme do sebe a chováme se podle modelu – „jen aby mě přijali“. Někde v nás pořád reagují děti, i když už jsme dávno dospělí a máme své vlastní děti.

I naše děti se učí své životní zákony od lidí, se kterými žijí v úzkém kontaktu. Jenže naše děti jsou ještě čisté duše a ještě úplně nezapomněli na spojení se sebou. Jsou proto tolik citlivé na jakoukoliv nerovnováhu v jejich světě. Pokud děti nerozumí, reagují v rámci svých možností, kterých nemají mnoho. Mají křik, pláč, „divné chování“ a pokud nic z toho na rodiče nezabírá, přichází NEMOCE. Každý projev dítěte a každá nemoc má svou symboliku, ve které můžeme číst.

Spousta z nás by se svým životem nic neudělalo, kdyby neměly nemocné děti. Touha po pomoci té malé bezbranné dušičce, kterou tolik milujeme, nás žene až za hranice, kam bychom kvůli sobě nikdy nešli. A právě proto, je tady máme. Naše děti, i ty nemoce.

 

 

“CITÁT?”

 

 

Komu je přednáška Nemoc – tělo a duše vám vzkazují určena?

  • Všem, kteří .

  • Všem, kteří …...

  • Všem, kterým …..

  • Všem, kteří ……

  • Všem ženám a mužům a dětem…..

…….

֍

………..

Kdo je Renáta Cholevíková?

Renátka je krásná bytost, úžasný člověk, životní optimista a nadšenec, pátrač životních souvislostí a podvědomých bloků, které nás brzdí na naší cestě ke štěstí. Poradce a terapeut v oblasti komunikace, výchovy, partnerství a mezilidských vztahů s kineziologickým zaměřením, lektorka Montessori kurzů, pořadatelka letních prožitkových pobytů pro rodiny s dětmi a neskutečně inspirativní žena.

Ve svých přednáškách vychází jak z mnohaletých zkušeností své terapeutické praxe, tak ze svých vlastních osobních zkušeností a prožitků. Pomáhá dnes lidem najít cestu k sobě, k partnerovi a k dětem.

POMÁHÁ VYTVÁŘET SVĚT, VE KTERÉM JE BEZPEČNÉ MILOVAT JEDEN DRUHÉHO.

 

„Tlumočím vzájemně jazyk dospělých a jazyk dětí a pomáhám tak najít společnou cestu k vzájemnému pochopení a lásce. Jazyk dospělých se pak ještě dělí na jazyk mužský a ženský a z něj plyne tolik nedorozumění. Má to ale jedno řešení. Říká se tomu umění komunikace. Nejdůležitější aspekt ve vztazích mezi lidmi. Lidé v dnešním uspěchaném světě na něj tak trošku zapomněli.” Renča
Renáta Cholevíková

Co od přednášky nečekejte:

Jeden univerzální návod, kterým se vše vyřeší samo.

Že budete mít šťastné vztahy bez vědomé práce na sobě a vlastního přičinění.

Utvrzení v tom, že máte ve vašem vztahu vždycky pravdu Vy a ten špatný je váš partner.

Že se dozvíte, že ke zlepšení vašich vztahů je potřeba, aby se změnil ten „druhý“.

🙂

Reference

 

Přednášky od paní Renáty se mi moc líbí, jelikož jsou velmi inspirující a obohacující. Pěkně paní Renáta vysvětluje psychosomatiku nemoci, mezilidské vztahy, ať už k partnerům, k sobě samé, k dětem a ke společnosti. Upozorňuje na to, že není zapotřebí se stydět za své chyby, které děláme. Ba naopak z našich chyb můžeme vytěžit mnohem více, stačí být jen otevření a naslouchat, co kdo přináší za informace 😊. Ale o tom více uslyšíte až na přednášce, která vás může navést na tu vaši jedinečnou cestu životem.

Tereza

Dnes jsem byla na vaší přednášce, byla úžasná. Svou přednáškou jste mi odpověděla na spoustu otázek, které v sobě denně řeším jako máma a které jsem řešila v praxi jako učitelka.

Bohumila

Přednáška skvělá, Renáta skvělá. Velmi vhodně volené příměry 🙂 To se snad ani nedá nepochopit!

Budu se těšit na shledání v lepších časech.

Díky a zdravím.

Marek

Paní Cholevíková, z celého srdce vám děkujeme za našeho syna, po setkání s vámi ihned přestal koktat a zadrhávat se v řeči. Je to neuvěřitelné, jak začal komunikovat a jak nám dává “sežrat” tu naši nekomunikaci! Je to pro nás těžké, ale syn už se teď nenechá a je neodbytný, jak chce rozumět našim pocitům. Je trpělivý, dává nám čas a my žasneme nad tím, jak je skvělý. Moc, moc, moc děkujeme.

Pavla a Ondřej

Reni, jsem tak šťastná, že mi tě pan Bůh poslal do cesty, je mi o tolik líp, jsem klidnější, jsem si mnohem více jistá, víc si věřím. Manžel je milejší a takový trpělivější. Dcerka usíná sama, málo pláče, ani na očkování téměř neplakala a druhá dcerka je taky úžasná. Mám na čem pracovat, vracím se k nahrávce s tebou a pokaždé mi dochází další a další souvislosti a všechno dává smysl. Děkuji z celého srdce.

Kristýna

NEMOC – TĚLO A DUŠE NÁM VZKAZUJÍ

Délka video záznamu přednášky: ???? hodiny

Přednášející: Renáta Cholevíková

Cena: 390 Kč

 

Krásnou inspirativní přednášku Nemoc – tělo a duše vám vzkazují jsme pro velký zájem a úspěch pořádali již několikrát v našem krásném studiu Sundara a jelikož zájem lidí o ni stále neutuchal, rozhodli jsme se ji natočit ve video a audio podobě. Vy ji tak můžete s radostí sledovat či poslouchat z pohodlí vašeho domova v jakémkoliv pro Vás vhodném čase a co je skvělé, tak třeba také opakovaně. Je v ní totiž tolik cenných zajímavých informací a pohledů, že je často nejde všechny najednou kompletně a plně pojmout do všech souvislostí v našem životě… Takže ta možnost se k nim znovu vracet a dále z nich čerpat je velkou výhodou.