Zdravotní cvičení

A je to tu!!! S naší pohybovou specialistkou Danou Bajgarovou jsme pro vás připravili speciální nový kurz Zdravotního cvičení, který bude jemně, bezpečně a láskyplně navracet vaše záda a celé vaše tělo do rovnováhy, harmonie a správného zdravého fungování. Kurz je vhodný pro všechny věkové kategorie a všechny co mají potíže se zády, páteří či klouby. Pomalými, uvědomělými a správně provedenými pohyby budete na lekcích hýčkat své tělo. Budete vědomě nastavovat své klouby do správných poloh, uvolňovat ztuhlé svaly, snižovat množství bolestivých míst na těle a ideálně posilovat ty svaly, které to potřebují. Na lekcích Zdravotního cvičení s prvky funkčního tréninku vystřídáte spoustu zajímavých pomůcek jako jsou overbaly, velké míče nebo daflex, takže přesto, že cvičení bude v pomalejším tempu, nudit se rozhodně nebudete. Na lekci je vhodné pohodlný, ale přiléhavý sportovní oděv a cvičí se na boso.

Naše dárky pro Vás 

Připravili jsme pro Vás speciální dárek ke kurzu – video lekci kompenzačního cvičení, kterou můžete využívat kdykoliv budete mít čas a chuť a zacvičit si tak z pohodlí domova. 🙂

Můžete se ještě také těšit na druhý krásný dárek, který od nás ke každému kurzu dostanete – jednu z těchto možností dle vašeho výběru – Léčivé meditace na každý den nebo online program Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte od známé spisovatelky a terapeutky Ester Davidové, Vysokovibrační meditace terapeutky a malířky energetických obrazů Marcely Němcové nebo meditace Vnitřní Tvůrce terapeutky a transformační průvodkyně Michaely Zdráhalové.

Věříme, že ať už si vyberete jakýkoliv z těchto léčivých dárků, udělá Vám radost a přinese pohlazení na duši.

 Inspirace pro zdraví – eBook Lékárnička v hlavě, která je dostupná ke stažení zdarma na webových stránkách lektorky, terapeutky a průvodkyně po krajině mysli Terezy Kramerové. Na jejím webu Vědomý život s radostí, moudrostí a vnímáním souvislostí najdete spoustu dalších pokladů a inspirace…  Lékárničku ke stažení zdarma najdete zde.

Těší se na Vás

Dana

Den a čas kurzu: čtvrtek 17–18 (sál 1)

Lektor: Dana Bajgarová

1 390 Kč / 10 lekcí

+ 1 video lekce a audio meditace jako dárek ke kurzu 

 nebo

2 590 Kč / 20 lekcí

+ 1 video lekce a audio meditace jako dárek ke kurzu 

jednorázové vstupné 170 Kč

Zahájení nových kurzů: jaro 2021, přesné datum stanovíme dle vývoje vládních nařízení. Zajistěte si své místo již nyní.