Harmonizační klíč – channeling – Cesta, jak vnitřně komunikovat a tím umět pomoci nejen sami sobě

Odpovědi na všechny naše otázky se nachází uvnitř nás. Obnovení osobní vnitřní síly osvojením vnitřního procesu sladění duše a těla – Harmonizační klíč.

Srdečně vás zveme na seminář Marcely Němcové, objevte v sobě nové ukazatele a možnosti k obnovení a osvojení si vlastních skrytých schopností v procesu vnitřní proměny a sebepoznání na hlubší úrovni.

Jak nám dávná přesvědčení uložená v podvědomí ovlivňují naší mysl a tím pohled na život, proč blokují prožívání lásky, štěstí a radosti a co s tím můžeme jen my sami udělat.

Schopnost channelingu má každý z nás na určité dosažené úrovni vědomí, což znamená víra v tuto schopnost, v bytosti světla, ve své průvodce, multidimenzionalitu vědomí a vaší vnitřní touze toho dosáhnout. Vaše duše skrze vnitřní spojení vaší mysli a těla snáze dosáhne svého vyjádření a projevu. Naše duchovní vedení nám všem velmi napomáhá v harmonizaci života ve všech oblastech, k dosažení rovnováhy a naplnění poslání v pozemské realitě.

Co si osvojíte?

– jak se naladit na své podvědomí
– jak komunikovat se svým podvědomím
– jak se svého podvědomí tázat k získání odpovědí na vaše otázky

Osvojováním této schopnosti dokážete vy sami lépe porozumět své životní cestě, svému poslání, své duši, své osobnosti, svému podvědomí a tělu v každém životním směru.

Veškerá komunikace formou channelingu se odehrává prostřednictvím duše každého z nás, otevírá se vždy po vašem rozhodnutí, souhlasu a vědomém svolení. Duše je na příjmu informací od průvodců jako první, a po té posílá informace do naší mysli, proto tyto sdělení nesou otisk moudrosti vlastní duše.

Více o semináři na stránkách Marcely Němcové zde

 

Těší se na vás

Marcela

Den a čas semináře: sobota 19. 9. 2020 10–17

Lektor: Marcela Němcová

cena: 1500 Kč/os.

Rezervace a přihlášení: zde (počet míst je omezený)

Kde: Studio Sundara, Dvorní 756/9, Ostrava–Poruba   www.sundara.cz