Tabata

Tabata je velmi efektivní a náročná metoda intervalového tréninku, při kterém se zvyšuje fyzička i síla zároveň – získáte tak aerobní kondici i nárůst dynamiky. Cvičení při maximální intenzitě po krátkou dobu je účinnější, než cvičení v nízké intenzitě po delší dobu. Jeden cvik na svalovou partii se skládá z osmi serií. Každou sérii cvičíme 20 vteřin a 10 vteřin pauza.

Lekce Tabaty u nás vede úžasná lektorka, cvičitelka a tanečnice Katka Křístková, která  Vás dokáže nesmírně namotivovat, vyhecovat a dostat z Vás to nejlepší. Pokud máte rádi výzvy, posouvání svých fyzických hranic je toto náročné cvičení přesně pro Vás! 🙂

Přijďte pokořit své fyzické meze, po každé z těchto lekcí se budete cítit jako znovuzrození! 🙂

Náš dárek pro Vás

Můžete se těšit na krásný dárek, který od nás ke kurzu dostanete – Léčivé meditace na každý den od vynikající známé spisovatelky a terapeutky Ester Davidové. Věříme, že Vám udělají radost a přinesou odpočinek a pohlazení na duši. Více o Ester a její krásné práci naleznete zde https://esterdavidova.com/.

 Inspirace pro zdraví – eBook Lékárnička v hlavě, která je dostupná ke stažení zdarma na webových stránkách lektorky, terapeutky a průvodkyně po krajině mysli Terezy Kramerové. Na jejím webu Vědomý život s radostí, moudrostí a vnímáním souvislostí najdete spoustu dalších pokladů a inspirace…  Lékárničku ke stažení zdarma najdete zde https://terezakramerova.cz/ebook-zdarma/ a https://terezakramerova.cz/.

Těší se na Vás 

Katka

Den a čas kurzu: středa 18:45–19:45 a neděle 17–18 (sál 1)

Lektor: Kateřina Křístková

1 390 Kč / 10 lekcí

+ audio meditace na každý den jako dárek ke kurzu 

nebo

2 590 Kč / 20 lekcí

+ audio meditace na každý den jako dárek ke kurzu 

jednorázové vstupné 170 Kč

Zahájení kurzu: středa 2. září 2020

 (nedělní lekce budou probíhat nepravidelně jako jednorázově vypsané lekce)