SM systém

Sedavé zaměstnání a bolest zad. Každodenní stres a ztuhlost svalů, blokace krční páteře, migrény. Nebo vyhřezlá ploténka. Říká vám to něco? Potom neváhejte a přijďte na lekce rehabilitační a regenerační metody zvané SM systém, které vytvořil MUDr. Richard Smíšek (SM – stabilizace a mobilizace páteře).

Díky unikátnímu objevu „spirální stabilizace páteře“ se podařilo vyvinout účinný pohybový program, který používá v každém cviku všechny důležité prvky najednou: posilování, stabilizaci, protahování, relaxaci, koordinaci a rovnováhu. Cvičení vyrovnává páteř do střední linie a protahuje ji vzhůru. Tato velmi účinná metoda působí jako prevence proti bolestem zad, regeneruje meziobratlové ploténky, zlepšuje držení těla a posiluje ochablé břišní a zádové svalstvo. Metoda představuje aktivní pohyb paží nebo nohou pomocí elastického lana. Díky tomu se provádí rozsáhlé pohyby končetin, zapojuje se šikmý a příčný sval břišní a páteř se protahuje směrem vzhůru.

Cvičení může probíhat skupinově či individuálně a jeho náročnost je přizpůsobována každému individuálně a dle potřeb. Cvičí se bosky a v pohodlném oblečení.

Lekce SM Systému u nás vede vynikající lektorka a specialistka na pohyb, pohybovou diagnostiku a nápravu zad s dlouholetými zkušenostmi Mgr. Dana Bajgarová.

Těší se na Vás 

Dana

 

Den a čas kurzu: pondělí 15–15:50 h nebo pátek 16–16:50 h   začátečníci

 pondělí 15–16 h nebo pátek 17–18 h   pokročilí

Lektor:  Mgr. Dana Bajgarová

 

1 390 Kč / 10 lekcí + 1 individuální lekce

(lekce trvá 50 minut)

+ 1 lekce do jiného kurzu dle vlastního výběru zdarma jako dárek pro všechny nové klienty

Zahájení kurzu pokročilých 22. a 25. února 2019

Zahájení kurzu začátečníků 22. 3. (páteční) a 25. 3. (pondělní)