ROZVRH

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
07:45
08:00
08:15
08:30
08:30
09:30
fat burner
08:45
09:00
09:00
10:00
fat burner
09:15
09:30
09:45
10:00
10:00
11:00
batolata v akci
10:00
11:00
batolata v akci
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:45
12:00
12:15
12:30
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:00
15:00
začátečníci
sm systém
14:15
14:30
14:45
15:00
15:00
16:00
začátečníci
sm systém
15:15
15:30
15:45
16:00
16:00
17:00
power jóga
16:00
17:00
pokročilí
sm systém
16:15
16:15
17:15
bodyforming
16:15
17:30
začátečníci
břišní tanec
16:30
16:30
17:30
power jóga
16:45
17:00
17:00
18:00
daflex systém
17:00
18:00
začátečníci
sm systém
17:00
18:00
bodyforming
17:15
17:15
18:15
zdravá záda
17:30
17:45
18:00
18:00
19:00
pilates
18:15
18:30
18:40
20:10
pokročilí
břišní tanec
18:45
19:00
19:00
20:00
tabata
19:00
20:00
pilates
19:15
19:15
20:30
začátečníci
břišní tanec
19:30
19:45
20:00
20:00
21:00
portdebras
20:15
20:30
20:45

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Neděle

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
11:45
12:00
12:15
12:30
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
13:00
13:15
13:30
13:45

Úterý

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
09:15
09:30
09:45
10:00
10:30
10:45
11:00
11:15

Úterý

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
18:00
18:15
18:30
18:45

Pátek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
16:00
16:00
17:00
power jóga
16:15
16:30
16:30
17:30
power jóga
16:45
17:00
17:15

Pondělí

Středa

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
14:00
14:00
15:00
začátečníci
sm systém
14:15
14:30
14:45
15:00
15:00
16:00
začátečníci
sm systém
15:15
15:30
15:45
16:00
16:00
17:00
pokročilí
sm systém
16:15
16:30
16:45
17:00
17:00
18:00
začátečníci
sm systém
17:15
17:30
17:45

Pondělí

Pátek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
18:00
18:00
19:00
pilates
18:15
18:30
18:45
19:00
19:00
20:00
pilates
19:15
19:30
19:45

Středa

Pátek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
07:45
08:00
08:15
08:30

Úterý

Pátek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
17:00
17:00
18:00
daflex systém
17:15
17:30
17:45

Pondělí

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
20:00
20:00
21:00
portdebras
20:15
20:30
20:45

Středa

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
16:15
16:15
17:30
začátečníci
břišní tanec
16:30
16:45
17:00
17:15
18:30
18:40
20:10
pokročilí
břišní tanec
18:45
19:00
19:15
19:15
20:30
začátečníci
břišní tanec
19:30
19:45
20:00
20:15

Pondělí

Úterý

Čtvrtek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15

Čtvrtek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
16:00
16:15
16:30
16:45

Neděle

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
18:00
18:15
18:30
18:45

Pondělí

Čtvrtek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
08:30
08:45
09:00
09:15
18:00
18:15
18:30
18:45

Středa

Neděle

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
19:00
19:00
20:00
tabata
19:15
19:30
19:45

Středa

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
16:15
16:15
17:15
bodyforming
16:30
16:45
17:00
17:00
18:00
bodyforming
17:15
17:30
17:45

Úterý

Neděle

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
08:30
08:30
09:30
fat burner
08:45
09:00
09:00
10:00
fat burner
09:15
09:30
09:45

Pondělí

Pátek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
17:15
17:15
18:15
zdravá záda
17:30
17:45
18:00

Úterý

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
14:00
14:15
14:30

Pátek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
15:00
15:15
15:30

Pátek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
10:00
10:00
11:00
batolata v akci
10:00
11:00
batolata v akci
10:15
10:30
10:45

Pondělí

Středa

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
14:00
14:15
14:30
14:45

Úterý

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
15:30
15:45
16:00
16:15

Středa

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
15:15
15:30
15:45
16:00

Úterý

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
14:30
14:45
15:00
15:15

Středa

No events available!