ROZVRH

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
08:00
fitness dance
08:15
09:15
sál 1
body rock
08:15
09:15
sál 1
body rock
08:15
09:15
sál 1

znakujeme se zpěvem a hrou
kurz 2
08:30
09:15
sál 2

hrátky s miminky
09:50
10:35
sál 1
09:00
kraniosakrální jóga
09:00
10:30
sál 2



gravid jóga
11:45
12:45
s Janou sál 1
10:00
batolata v akci
10:00
11:00
sál 1
batolata v akci
10:00
11:00
sál 1
11:00
znakujeme se zpěvem a hrou
kurz 1
11:00
11:45
sál 1
12:00
13:00
14:00
sm systém
začátečníci
14:45
15:35
sál 1

gravid jóga
15:00
16:00
s Pavlou sál 2

power jóga
15:50
16:50
sál 1

vinyasa jóga
začátečníci
16:15
17:15
sál 2


yin jóga
17:30
18:45
sál 2

kruhový trénink
18:00
19:00
sál 1
15:00
světlušky - děti
mini
15:30
16:15
sál 2

světlušky - děti
16:15
17:00
sál 2


taneční aerobik
17:30
18:30
sál 2

břišní tanec
hodně pokročilí
17:40
19:00
sál 1
power jóga
15:50
16:50
sál 1

kundalini jóga
16:00
17:15
sál 2

břišní tanec
začátečníci
17:00
18:20
sál 1

kraniosakrální jóga
17:30
19:00
sál 2

tabata
18:30
19:30
sál 1

portdebras
19:30
20:30
sál 1
gravid jóga
15:50
16:50
sál 1
16:00
sm systém
pokročilí
16:00
16:50
sál 1
17:00
zdravotní cvičení
17:00
18:00
sál 1

jóga pro ženy
17:30
18:45
sál 2

kruhový trénink
18:00
19:00
sál 1
sm systém
začátečníci
17:00
17:50
sál 1
18:00
kompenzační jóga
18:00
19:00
sál 1
19:00
pilates
19:00
20:00
s Aničkou sál 2

břišní tanec
mírně pokročilí
19:10
20:40
sál 1
qigong
19:00
20:15
sál 2

exploze ženskosti
začátečníci
19:15
20:35
sál 1
yin jóga
začátečníci
19:00
20:15
s Pavlou sál 2

exploze ženskosti
pokročilí
19:15
20:35
sál 1
qigong
19:15
20:30
sál 1
20:00

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
10:00
batolata v akci
10:00
11:00
sál 1
batolata v akci
10:00
11:00
sál 1

Pondělí

Středa

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
08:00
body rock
08:15
09:15
sál 1
body rock
08:15
09:15
sál 1
09:00

Středa

Pátek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
17:00
břišní tanec
hodně pokročilí
17:40
19:00
sál 1
břišní tanec
začátečníci
17:00
18:20
sál 1
18:00
19:00
břišní tanec
mírně pokročilí
19:10
20:40
sál 1
20:00

Pondělí

Úterý

Středa

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
16:00
17:00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
17:00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
19:00
exploze ženskosti
začátečníci
19:15
20:35
sál 1
exploze ženskosti
pokročilí
19:15
20:35
sál 1
20:00

Úterý

Čtvrtek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
08:00
fitness dance
08:15
09:15
sál 1
09:00

Pondělí

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
11:00
gravid jóga
11:45
12:45
s Janou sál 1
12:00
13:00
14:00
15:00
gravid jóga
15:00
16:00
s Pavlou sál 2
gravid jóga
15:50
16:50
sál 1
16:00

Pondělí

Úterý

Čtvrtek

No events hours available!
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
09:00
hrátky s miminky
09:50
10:35
sál 1
10:00

Pátek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
09:00
10:00
11:00

Úterý

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
17:00
jóga pro ženy
17:30
18:45
sál 2
18:00

Čtvrtek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
18:00
kompenzační jóga
18:00
19:00
sál 1

Pátek

No events hours available!
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
09:00
kraniosakrální jóga
09:00
10:30
sál 2
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
kraniosakrální jóga
17:30
19:00
sál 2
18:00

Úterý

Středa

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
18:00
kruhový trénink
18:00
19:00
sál 1
kruhový trénink
18:00
19:00
sál 1

Pondělí

Čtvrtek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
16:00
kundalini jóga
16:00
17:15
sál 2
17:00

Středa

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
19:00
pilates
19:00
20:00
s Aničkou sál 2

Pondělí

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
19:00
portdebras
19:30
20:30
sál 1
20:00

Středa

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
15:00
power jóga
15:50
16:50
sál 1
power jóga
15:50
16:50
sál 1
16:00

Pondělí

Středa

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
19:00
qigong
19:00
20:15
sál 2
qigong
19:15
20:30
sál 1
20:00

Úterý

Pátek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
14:00
sm systém
začátečníci
14:45
15:35
sál 1
15:00
16:00
sm systém
pokročilí
16:00
16:50
sál 1
17:00
sm systém
začátečníci
17:00
17:50
sál 1

Pondělí

Pátek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
15:00
světlušky - děti
mini
15:30
16:15
sál 2

světlušky - děti
16:15
17:00
sál 2
16:00

Úterý

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
18:00
tabata
18:30
19:30
sál 1
19:00

Středa

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
17:00
taneční aerobik
17:30
18:30
sál 2
18:00

Úterý

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
16:00
vinyasa jóga
začátečníci
16:15
17:15
sál 2
17:00

Pondělí

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
17:00
yin jóga
17:30
18:45
sál 2
18:00
19:00
yin jóga
začátečníci
19:00
20:15
s Pavlou sál 2
20:00

Pondělí

Čtvrtek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
17:00
zdravotní cvičení
17:00
18:00
sál 1

Čtvrtek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
08:00
znakujeme se zpěvem a hrou
kurz 2
08:30
09:15
sál 2
09:00
10:00
11:00
znakujeme se zpěvem a hrou
kurz 1
11:00
11:45
sál 1
No events available!