Vánoční čas – čas tradic, klidu a pohody – umíme to ještě?

Srdečně Vás zveme na krásnou přednášku úžasné inspirativní ženy, lektorky a terapeutky Mgr. Renáty Cholevíkové.

Víte třeba, proč se zdobí na Vánoce stromeček? Po slunovratu (21. 12.) začíná nový rok světla a jehličnaté stromy z domácnosti a jejich členů vytahují špatné a nemocné energie. Čím víc negativity se v minulém roce nastřádalo, tím rychleji stromek schne a opadává.

Jehličnaté stromy mají tok vlnění energie obrácený a energii z nás vytahují, naopak listnaté stromy energii dávají. Stejně tak to můžete využít v lese. Když chcete vyhnat splín, jděte se projít do jehličnatého lesa, nebo obejměte jehličnatý strom. Abyste si ale zvedli svou energii, dopřejte si procházku v listnatém lese.

Myslíte si, že to může fungovat s umělým stromkem?

A co ekologie ptáte se? Vánoční stromky se sadí za účelem Vánočních stromků, pár let nám tady čistí vzduch a pak splní svůj účel u vás doma, nikdo tím neničí lesy. Po svátcích pak můžete stromeček spálit a popel vrátit zemi, jako poděkování a darovat tak výživu pro stromy příští. Tomu se říká koloběh, tok energie a vděčnosti.

Tradice a rituály naši předkové tvořili pro účely, které měly v celé společnosti význam lásky, rodiny, setkávání, vděčnosti za uplynulé události a přání na dobu nadcházející. Ale jak to u vás vypadá doopravdy? Možná máte neodbytné nutkání běhat doma s koštětem a mýt v mrazivém počasí okna, protože jste v dětství neviděli nic jiného, možná je čas to trochu změnit! Co třeba tyto Vánoce pojmout trochu jinak?

Více informací o Renátě na http://www.rencacholevikova.cz/

Těší se na vás

Renáta Cholevíková    

Den a čas přednášky: pátek 4. 12. 18:00–20:30

Lektor: Renáta Cholevíková

cena: předprodej 290 Kč (platba převodem), na místě 350 Kč

Rezervace a přihlášení: e-mailem na info@sundara.cz nebo na recepci studia na tel.: (+420) 603 229 867 (počet míst je omezený)

Kde: Studio Sundara, Dvorní 756/9, Ostrava–Poruba   www.sundara.cz