Pilates

Pilates je metoda tělesného cvičení, která byla vyvinuta a propracována na začátku 20. století Josephem Pilatesem v Německu, Velké Británii a Spojených státech amerických. Cílem Pilatesovy metody je zlepšit kontrolu nad svým tělem, posílit jej a zlepšit jeho ohebnost.

Jedná se o sestavu cviků s vlastní vahou těla na posílení oslabených svalových partií se zapojením hlubokého stabilizačního systému, kombinované s cviky na zvýšení kondice a vnitřní rovnováhy. Při cvičení dochází k posílení středu těla, k rozvoji pružnosti svalů, kloubů a protažení. Je kladen důraz na správné dýchání. Odbourává bolesti zad, vyrovnává svalové dysbalance, zlepšuje koncentraci, koordinaci, sílu a rovnováhu, posiluje a uvolňuje. Velice účinně zdokonaluje držení těla a protahuje páteř. Procvičuje a posiluje břišní, zádové a hýžďové svaly.

Kurz pilates u nás vede skvělá a v oblasti pilates velice zkušená lektorka Kateřina Stachoňová. Je to nesmírně milá a pozitivní žena, která Vás zahřeje na duši svým zářivým úsměvem. Každá lekce je pro ni příběh, do kterého Vás srdečně zve.

Těší se na Vás ♥

 

Katka 

 

Den a čas kurzu: středa 18:00–19:00

Lektor: Kateřina Stachoňová

1 090 Kč / 10 lekcí

+ 1 lekce do jiného kurzu dle vlastního výběru zdarma jako dárek pro všechny nové klienty

nebo

1 990 Kč / 20 lekcí

+ 2 lekce do jiného kurzu dle vlastního výběru zdarma jako dárek pro všechny nové klienty

 

Zahájení kurzu: 2. ledna 2019

Možnost vstoupit do kurzu kdykoliv v průběhu roku pokud je místo 🙂