Cvičení na velkých a malých míčích

Cvičení na míčích patří k tzv. balančním cvičením. Jde o zábavnou formu dynamického skupinového cvičení, kde se jako pomůcky využívají velké a malé míče (fitbally a overbally). Jakmile použijete míč, budete muset dvojnásobně zabrat, protože míč vnese do cvičení prvek nestability, tělo musí neustále kompenzovat nepřetržité změny rovnováhy během cvičení, a tím dochází k posilování hlubokého vnitřního svalstva. Míč se využívá nejen v sedu, ale také v dalších polohách jako je leh na zádech, na břiše či ve stoji. Cílem cvičení je zlepšit stabilizaci páteře a ovlivnit pohyblivost páteře a končetin. Toto cvičení není zaměřeno jako zdravotní cvičení a neno proto vhodné pro ty, co mají problémy se zády či pohybovým aparátem.

Přijďte si dát s naší úžasnou dlouholetou cvičitelkou a lektorkou Dagmar Zavadilovou pořádně pravidelně do těla, vybít ze sebe všechen stres a cítit se jako znovuzrození!🙂

Náš dárek pro Vás 

Navíc se můžete těšit na krásný dárek, který od nás ke kurzu dostanete – Léčivé meditace na každý den od vynikající známé spisovatelky a terapeutky Ester Davidové. Věříme, že Vám udělají radost a přinesou pohlazení na duši. Více o Ester a její krásné práci naleznete zde https://esterdavidova.com/.

Těší se na Vás 

Dáša

Den a čas kurzu: úterý 16:30–17:30 (sál 1)

Lektor: Dagmar Zavadilová

1 390 Kč / 10 lekcí

2 590 / 20 lekcí

+ meditace na každý den jako dárek ke kurzu

jednorázové vstupné 170 Kč

Zahájení kurzu: 1. září 2020