Kompenzační jóga

Potřebujete individuální přístup a hledáte cvičení, jež vám pomůže harmonizovat vaše tělo a celý pohybový aparát? 
Toto jedinečné kompenzační cvičení je ta pravá volba, jak působit na všechny problémy, které tělu sami působíme v každodenním životě: špatné sezení v práci či ve škole, náročný sport nebo třeba nadváha. Je také velmi vhodné pro ty, kteří dlouho necvičili a rádi by začali či maminky po porodu.

Variabilní soubor uvolňovacích, protahovacích a posilovacích cviků v různých cvičebních polohách, které se dají účelně modifikovat s využitím různého náčiní, uvádí v soulad celý pohybový aparát, posiluje hluboký svalový systém a ovlivňuje funkční stav vnitřních orgánů.

Výběr jednotlivých pozic je individuálně zacílený, tj. vychází z funkčního stavu hybného aparátu. Základem jsou pomalé formy cvičení, důraz je kladen na správnou techniku provedení, vedený pohyb a správné fyziologické zapojování jednotlivých svalových skupin do pohybových vzorců.
Cvičí se bosky a v pohodlném oblečení.

Kompenzační jóga Vám pomůže vrátit zdraví, kondici a harmonii do Vašeho těla. 

Tyto lekce u nás vede vynikající lektorka a specialistka na pohyb, pohybovou diagnostiku a nápravu zad s dlouholetými zkušenostmi Mgr. Dana Bajgarová.

Naše dárky pro Vás 

Připravili jsme pro Vás speciální dárek ke kurzu – video lekci, kterou můžete využívat kdykoliv budete mít čas a chuť a zacvičit si tak z pohodlí domova. 🙂

Můžete se ještě také těšit na druhý krásný dárek, který od nás ke kurzu dostanete – Léčivé meditace na každý den od vynikající známé spisovatelky a terapeutky Ester Davidové. Věříme, že Vám udělají radost a přinesou pohlazení na duši. Více o Ester a její krásné práci naleznete zde https://esterdavidova.com/.

 Inspirace pro zdraví – eBook Lékárnička v hlavě, která je dostupná ke stažení zdarma na webových stránkách lektorky, terapeutky a průvodkyně po krajině mysli Terezy Kramerové. Na jejím webu Vědomý život s radostí, moudrostí a vnímáním souvislostí najdete spoustu dalších pokladů a inspirace…  Lékárničku ke stažení najdete zde https://terezakramerova.cz/ebook-zdarma/ a https://terezakramerova.cz/.

Těší se na Vás 

Dana

Den a čas kurzu: pátek 18–19 (sál 1)

Lektor:  Mgr. Dana Bajgarová

1 390 Kč / 10 lekcí

+ 1 video lekce a audio meditace na každý den jako dárek ke kurzu 

nebo

2 590 Kč / 20 lekcí

+ 1 video lekce a audio meditace na každý den jako dárek ke kurzu 

jednorázové vstupné 170 Kč

 Zahájení kurzu: pátek 4. září 2020