Jóga pro maminky s dětmi

Milé maminky, srdečně Vás zveme na speciální kurz jen pro Vás – Jógu pro maminky s dětmi, který probíhá pod vedením vynikající lektorky a duly Mgr. Jany Dudové v krásných a útulných prostorech našeho studia Sundara!

Kurz je uzpůsoben potřebám maminek, které by si rády zacvičily, ale nemají hlídání nebo jednoduše své děti nechtějí „odkládat“. Je vhodná pro maminky s dětmi od 0 do 5 let. Starší děti mohou cvičit s maminkami (děti cvičí zdarma), mladší si mohou v průběhu cvičení hrát ve vaší přítomnosti. Lekce jsou vedeny s individuálním přístupem, zaměřeny jsou především na protažení celého těla a posílení jeho středu, potažmo bříška a pánevního dna, které často ženy potřebují po porodu vrátit zpět „do kondice“. Na závěr je připravena relaxace, krátká masáž, případně povídání a rady, jak cvičit doma, s dětmi. 

O lektorce
Mgr. Jana Dudová
Maminka tří dětí, manželka, dula a lektorka jógy. Vystudovala v Ostravě obor učitelství výtvarného oboru, avšak zalíbení a svou cestu našla v práci s ženami – maminkami a jejich dětmi. Poslední tři roky se věnuje pořádání a vedení vzdělávacích kurzů pro rodiče na téma těhotenství, mateřství a péče o děti a vede lekce jógy pro děti a pro maminky s dětmi.
Lektorka o sobě: „Po nádherném, transformačním porodu syna jsem se rozhodla stát se dulou a pomáhat druhým ženám prožít porod podle jejich představ a být spokojenými a skvělými maminkami a zároveň šťastnými a seberealizovanými ženami. Ve studiu Sundara vedu lekce gravidjógy, které jsou pro mne radostným a příjemným spojením milované jógy a práce s těhotnými ženami – maminkami.“

Těší se na Vás ♥

  

Jana

   

Den a čas kurzu: úterý  9:20–10:15  nebo 10:30–11:25

Lektor: Mgr. Jana Dudová

1 190 Kč / 10 lekcí

+ 1 lekce do jiného kurzu dle vlastního výběru zdarma jako dárek pro všechny nové klienty

 

nebo

2 190 Kč / 20 lekcí

+ 2 lekce do jiného kurzu dle vlastního výběru zdarma jako dárek pro všechny nové klienty

 

jednorázová lekce 140 Kč

 

 Zahájení kurzu: 8. ledna 2019

Do kurzu se můžete přidat kdykoliv během celého roku.