Jóga pro maminky po porodu a maminky s dětmi

Milé maminky, srdečně Vás zveme na speciální kurz jen pro Vás – Jógu pro maminky po porodu a maminky s dětmi, který probíhá pod vedením vynikající lektorky a certifikované duly Mgr. Jany Dudové v krásných a útulných prostorech našeho studia Sundara!

Kurz je uzpůsoben potřebám maminek, které jsou po porodu nebo doma s dětmi na mateřské, a které by si rády zacvičily, ale nemají hlídání nebo jednoduše své děti nechtějí „odkládat“. Je vhodná pro maminky s dětmi od 0 do 5 let. Starší děti mohou cvičit s maminkami (děti cvičí zdarma), mladší si mohou v průběhu cvičení hrát ve vaší přítomnosti. Lekce jsou vedeny s individuálním přístupem, zaměřeny jsou především na protažení celého těla a posílení jeho středu, potažmo bříška a pánevního dna, které často ženy potřebují po porodu vrátit zpět „do kondice“. Na závěr je připravena relaxace, krátká masáž, případně povídání a rady, jak cvičit doma, s dětmi.

O lektorce

Mgr. Jana Dudová – maminka tří dětí, manželka, dula a lektorka jógy. Vystudovala v Ostravě obor učitelství výtvarného oboru, avšak zalíbení a svou cestu našla v práci s ženami – maminkami a jejich dětmi. Poslední tři roky se věnuje pořádání a vedení vzdělávacích kurzů pro rodiče na téma těhotenství, mateřství a péče o děti a vede lekce jógy pro děti a pro maminky s dětmi.
Lektorka o sobě: “Po nádherném, transformačním porodu syna jsem se rozhodla stát se dulou a pomáhat druhým ženám prožít porod podle jejich představ a být spokojenými a skvělými maminkami a zároveň šťastnými a seberealizovanými ženami. Ve studiu Sundara vedu lekce gravidjógy, které jsou pro mne radostným a příjemným spojením milované jógy a práce s těhotnými ženami – maminkami.”

Na fotky z předchozích kurzů se můžete podívat zde.

Náš dárek pro Vás 

Můžete se ještě také těšit na krásný dárek, který od nás ke kurzu dostanete – Léčivé meditace na každý den od vynikající známé spisovatelky a terapeutky Ester Davidové. Věříme, že Vám udělají radost a přinesou odpočinek a pohlazení na duši. Více o Ester a její krásné práci naleznete zde https://esterdavidova.com/.

 Inspirace pro rodiče – Uzdravující pohádka pro děti, která je dostupná ke stažení zdarma na webových stránkách lektorky, terapeutky a průvodkyně po krajině mysli Terezy Kramerové, která pomáhá rodičům, aby porozuměli svým dětem a žilo se jim spolu dobře. Na jejím webu Vědomý život s radostí, moudrostí a vnímáním souvislostí najdete spoustu dalších pokladů a inspirace…   https://terezakramerova.cz/   https://kompasprorodice.cz/

Pohádku ke stažení najdete zde https://terezakramerova.cz/uzdravujici-pohadka/ a eBook Lékárnička v hlavě zde https://terezakramerova.cz/ebook-zdarma/.

Těší se na Vás ♥  

Jana

Den a čas kurzu: úterý 9:15–10:15 a 10:30–11:30 (sál 1)

Lektor: Mgr. Jana Dudová

1 390 Kč / 10 lekcí

 + audio meditace na každý den jako dárek ke kurzu 

 nebo

2 590 Kč / 20 lekcí

 + meditace na každý den jako dárek ke kurzu 

jednorázová lekce 170 Kč

 Zahájení kurzu: úterý 1. září 2020