Hrátky s miminky

Milé maminky, přijďte si užít nádherné chvilky se svým děťátkem za doprovodu různých říkadel, písniček a básniček v krásném a útulném prostředí našeho studia.

Lekce u nás vede skvělá lektorka Kateřina Kučová, žena s laskavým a láskyplným přístupem, krerá miluje děti a zaměřuje se na rannou komunikaci a znakování miminek. Sama je maminkou dvou holčiček a právě práce s miminky ji nesmírně naplňuje. Co Vám tyto radostné lekce přinesou?

– různorodé aktivity s děťátky
– rozvoj psychomotorického vývoje dětí
– socializaci miminek
– rytmizaci
– práci s overbally, padáčkem, míčky
– a mnoho dalšího 🙂

Maximální počet na lekci je 10 dětí. Více informací o ranné komunikaci můžete najít na https://ranakomunikace.wordpress.com.

Náš dárek pro Vás 

Můžete se také těšit na překrásný dárek, který od nás dostanete ke kurzu – léčivou audio knihu pro děti i rodiče „KILIÁNOVO TAJEMSTVÍ“ od vynikající známé spisovatelky a terapeutky Ester Davidové. Věříme, že Vám i Vašim dětem tato nádherná výjimečná kniha – moudrý a láskyplný příběh o Kiliánkovi a jeho dobrodružství udělá velkou radost a přinese kouzelné chvíle a pohlazení na duši při společném poslechu.

Více o knize, Ester a její krásné práci naleznete zde https://esterdavidova.com/kilianovo-tajemstvi/ a https://esterdavidova.com/meditace-pro-deti-a-rodice/.

 Inspirace pro rodiče – Uzdravující pohádka pro děti, která je dostupná ke stažení zdarma na webových stránkách lektorky, terapeutky a průvodkyně po krajině mysli Terezy Kramerové, která pomáhá rodičům, aby porozuměli svým dětem a žilo se jim spolu dobře. Na jejím webu Vědomý život s radostí, moudrostí a vnímáním souvislostí najdete spoustu dalších pokladů a inspirace…   https://terezakramerova.cz/   https://kompasprorodice.cz/

Pohádku ke stažení zdarma najdete na odkazech https://terezakramerova.cz/uzdravujici-pohadka/ nebo https://terezakramerova.cz/paprsky-pro-detskou-dusi/.

   Těší se na Vás  

Katka

 Den a čas kurzu: pátek 9:50–10:35

Lektor: Mgr. Kateřina Kučová

840 Kč / 6 lekcí

+ dárek – audio kniha „Kiliánovo tajemství“ od spisovatelky a terapeutky Ester Davidové

jednorázové vstupné 160 Kč

Zahájení kurzu: pátek 11. září 2020, pátek 4. září je ukázková lekce za 70 Kč