Gravid jóga

Na lekcích gravidjógy vás čeká speciálně uzpůsobená jemná jóga pro těhotné maminky. Cvičení jógy působí prostřednictvím ásan (jógových pozic) nejen na tělo, které posiluje a zpružňuje, ale pracuje také s dechem a myslí a učí uvolňovat napětí ve všech částech těla (což je nejen v těhotenství, ale především v průběhu porodu velmi důležité).
Gravidjóga tak pomáhá udržet fyzické tělo v dobré kondici, eliminuje případné těhotenské obtíže, a připravuje ženu jak po fyzické tak po psychické stránce na vyvrcholení těhotenství – porod děťátka, ale také na období po porodu. Během relaxace umožňuje hlubší komunikaci s děťátkem, prostřednictvím dechových technik pak učí, jak zvládat svůj dech a s jeho pomocí proplout příjemně celým porodem.
Ze cvičení gravidjógy byste měla odcházet příjemně naladěná, odpočinutá a plná energie a radosti.
Pro koho je gravidjóga určena: lekce jsou vhodné pro ženy ve 2. a 3. trimestru (nízkorizikového) těhotenství. 
V prvním trimestru se začínat s jógou nedoporučuje, avšak pokud jste cvičila jógu pravidelně (několikrát týdně) již před otěhotněním, je možné začít s jemnou gravidjógou již na začátku těhotenství.
Ve všech třech trimestrech je samozřejmě důležité respektovat své vnitřní pocity a to, co nám říká naše tělo a miminko a brát ohledy na náš jiný stav, s přihlédnutím ke konkrétní fázi těhotenství a jejím specifikům. Pokud si nejste jistá, zda je pro vás gravidjóga vhodná, konzultujte svůj záměr cvičit jógu s vaším ošetřujícím lékařem.
O lektorce
Lekce Gravid jógy u nás vede skvělá lektorka, cvičitelka a úžasná žena Mgr. Jana Dudová. Její velmi milý, trpělivý a zkušený přístup Vám dá pocit maximálního klidu a bezpečí.
„Jsem manželkou a maminkou tří dětí a od toho, co mne potkává v mém osobním životě, se, jak už to tak bývá, hodně odvíjí i můj život profesní. 
Po nádherném, transformačním porodu syna jsem se rozhodla stát se dulou a pomáhat druhým ženám prožít porod podle jejich představ a být spokojenými a skvělými maminkami, šťastnými a seberealizovanými ženami.
Ve studiu Sundara vedu lekce gravid jógy, které jsou pro mne radostným a příjemným spojením milované jógy a práce s těhotnými ženami – maminkami.“

Těší se na Vás ♥

Jana 

 

Den a čas kurzu:  úterý 11:45–12:45

Lektor: Mgr. Jana Dudová

1 190 Kč / 10 lekcí

nebo

670 Kč / 5 lekcí

jednorázové vstupné 150 Kč

(proplácí pojišťovna)

 

Zahájení kurzu: 8. ledna 2019

Možnost vstoupit do kurzu kdykoliv v průběhu roku pokud je místo 🙂