Cvičení pro zdravé tělo a záda – Daflex

Hledáte nový druh cvičení, které Vám pomůže harmonizovat tělo, komplexně procvičí pohybový aparát, zkvalitní Vaše pohyby, navodí příjemný pocit lehkosti a úsměv na tváři? Pak Daflex je ta správná volba. Umí působit na všechny problémy, které svému tělu sami působíme v každodenním životě. Poradí si se ztuhlými svaly, uvolní páteř, zmírní migrény, zvýší kloubní pohyblivost, zregeneruje meziobratlové ploténky, zlepší držení těla, pomůže zábavně posílit ochablé břišní svalstvo… Že jste o něm nikdy neslyšeli? Nevadí…, máte jedinečnou možnost si tuto pomůcku vyzkoušet a pocítit její preventivní a terapeutický účinek na vlastním těle.

Čeká Vás hravost, jedinečnost, jednoduchost a variabilnost! A to všechno s pomůckou Daflex a metodou cvičení pro zdravé tělo a záda – Daflex🙂

Není nutná žádná předchozí průprava. Cvičí se v ponožkách, v pohodlném oblečení.

O metodě:

Cvičení pro zdravé tělo a záda – daflex je originální, certifikovaná metoda určená ke komplexnímu procvičení pohybového aparátu. Vychází ze zásad Školy zad a zdravotního cvičení. Zvyšuje kloubní pohyblivost, zjednodušuje nácvik, techniku a správné provedení pohybu, v často bolestivých polohách. Umožňuje diagnostiku svalového aparátu a pomáhá při stanovení svalových dysbalancí. Bez předchozí asistence terapeuta, přesně pocítíte, která svalová skupina Vašeho těla v danou chvíli pracuje. Pohyb je veden v malém, ale i velkém limitovaném rozsahu, udržující vzpřímení. Cvičení nepoškozuje pohybový aparát včetně svalových vláken. Dá se použít kdykoli během dne – v práci na krátké vzpružení, po sportu pro efektivnější uvolnění.

O pomůcce:

DAFLEX je tažný popruh s omezenou délkovou elasticitou. Je zakončený fixačními uzly a smyčkami. Obsahuje tři průchody, které slouží k zachycení končetin a fixačního válce, který je součástí popruhu. Při cvičení se vkládá mezi kotníky. Lze jej použít i na rozvoj jemné motoriky. Tažný popruh DAFLEX je přizpůsoben výšce a váze cvičence.

Společně:

Cvičení pro zdravé tělo a záda – DAFLEX a DAFLEX patří k sobě. Jedno bez druhého nefunguje. DAFLEX se používá podle cíleného návodu ke konkrétnímu požadavku. Je to variabilní soubor uvolňujících, protahovacích a posilovacích cviků v různých polohách a s různým úchopem popruhu. Zlepšuje činnost pohybového aparátu a ovlivňuje funkční stav vnitřních orgánů. Důraz je kladen na vedený pohyb a správné fyziologické zapojování jednotlivých svalových skupin do pohybových vzorců. Vhodné je pro širokou veřejnost, zejména pro domácí využití v oblasti zdravotního cvičení. Pro trenéry, cvičitele, fyzioterapeuty, sportovce a handicapované osoby s vývojovými vadami, s částečně i trvale poúrazovým omezením.

DAFLEX a cvičení s ním má regenerační charakter a každému zájemci lze připravit využití, cvičební plán a pohybový režim na míru.

Těší se na Vás ♥
 

Dana

 

Den a čas kurzu: pondělí 17–18 h

Lektor: Dana Bajgarová

1 390 Kč / 10 lekcí 

+ 1 lekce do jiného kurzu dle vlastního výběru zdarma jako dárek pro všechny nové klienty

jednorázové vstupné 160 Kč

 

Zahájení kurzu: 7. ledna 2019

Do kurzu se můžete přidat kdykoliv během celého roku.